Castiglione del Lago

Umbria

310 m2 3500 m2 4 5 Ref. 5795 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Zicht op meer
  • 1 km van meer
  • 120 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Deze boerderij in renovatie, turn key opgeleverd, oorspronkelijk gebouwd begin 20e eeuw, is prachtig gelegen aan de oever van het meer van Trasimeno, Karakteristieke cipressen omlijsten de toegang naar de woning. De woonboerderij heeft 2 verdiepingen en is 310m2 groot.
en heeft zowel een buitentrap als een belangrijke travertijnen binnentrap. Opvallend is de graantoren met panoramisch terras.

De woning bestaat uit een ruime woonkamer met grote open haard, een open keuken, eetkamer, studeerkamer, externe portiek met uitzicht op het meer, 4 slaapkamers, 5 badkamers en een overdekte loggia. Rondom de boerderij ligt een tuin van ongeveer 3500 vierkante meter met een elegant privézwembad van 10 x 5 meter en twee bijgebouwen van elk 25 vierkante meter: een schuurtje met drie originele houten spanten en een oude cilindervormige graantoren.

De bovenste verdieping van de toren heeft een panoramisch terras met uitzicht op de prachtige Rocca van Castiglione del Lago en het omliggende platteland. Het renovatieproject voorziet in mooie afwerkingen die typisch zijn voor de Umbrisch-Toscaanse stijl, zoals de prachtige zichtbare houten balken, de pietra serena open haard, de stenen en bakstenen gevel, de bogen, de lichte travertijnen trap en de gewelfde plafonds. De zorg die besteed is aan de keuze van de materialen maakt het pand uniek, ook al is het nog niet voltooid. Er is ook een terracotta wandelpad voorzien met verlichting vanuit de grond, dat de structuur zal verlichten om de architecturale elementen te benadrukken.

Dankzij de uitstekende verbindingen met de belangrijkste voorzieningen en dankzij de strategische ligging voor het bezoeken van de kleine middeleeuwse dorpjes, evenals de belangrijke kunststeden, is het uitstekend geschikt als eerste of tweede huis en is het ook prefect als vakantieverhuur.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000
218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000

In dezelfde prijsklasse

331 m2 157820 m2 Ref. 6453

Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.

€ 720.000
348 m2 3838 m2 Ref. 6417

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis met 5 slaap- en 3 badkamers, zwembad en bijgebouw in Castelleone di Suasa

€ 760.000