In de populaire badplaats Castelluccio, op ongeveer 1 km van de prachtige zee aan de Costa Saracena, op een perceel van ongeveer 5000m² automatisch geïrrigeerd, te koop een prachtige en luxe villa van 200m² met. Grote ruimtes en veranda's met een zwembad en een betoverend en adembenemend uitzicht op de kust en de Etna.
Een waar paradijs op aarde,voor de rust, de gezonde lucht en het betoverende uitzicht. Het omliggende terrein die aan alle 4 zijden is omheind wordt gebruikt als tuin met sierplanten die typisch zijn voor het gebied, 20 volwassen olijfbomen en nog eens 25 vorig jaar geplant voor een totaal van 45. Ook zijn er citroenen, sinaasappels, mispels en bananenbomen.
Als je de oprit afloopt kom je bij een overdekte parkeerplaats voor minstens 3/4 auto's, kinderspeelplaats met schommels en een klein boomhuisje . De villa is vrijstaand en bestaat uit 3 grote slaapkamers, grote woonkamer met open haard geventileerd en gekanaliseerd dat het hele huis verwarmt, grote keuken van waaruit er toegang is tot de grote veranda met uitzicht op de zee en de Etna. Verder een grote bijkeuken, 3 badkamers, wasruimte, nog een grote overdekte veranda waar de barbecueplaats staat, andere keuken met houtoven en groot marmeren blad voor de pizza.
Onafhankelijke verwarming met programmeerbare digitale thermostaat, airconditioning, videobewakingssysteem met afstandsbediening, perimeter- en intern alarmsysteem dat naar wens kan worden geprogrammeerd, 6KW zonnepanelen systeem, twee grote schuren voor tuinonderhoud, robot voor het schoonmaken van het zwembad.
Vanwege de samenstelling is het ook uitstekend geschikt als investering. De locatie is strategisch voor het bereiken van de luchthaven van Catania, die op ongeveer 20 km afstand ligt, en de belangrijkste steden, Lentini en Augusta, op slechts 10 minuten rijden.De prachtige stad Syracuse op ongeveer 20 minuten rijden.
De villa wordt volledig gemeubileerd verkocht met alle comfort en mooie afwerkingen zoals porcellanato vloeren met parketeffect, mooi meubilair. De woning is volledig gedocumenteerd in overeenstemming met de huidige bouwvoorschriften, net als de watervoorziening en de septische riolering met bewoonbaarheidscertificaat.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina
Appartement/In borgo
Prachtige grote flat in Syracuse
Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!
Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.
Dorpshuis
Villa op drie verdiepingen op slechts 400 meter van het betoverende historische centrum van Locorotondo. De villa is van alle gemakken voorzien en leent zich uitstekend voor bewoning het gehele jaar door. Deze villa is niet alleen een luxe woning, maar biedt ook een uitstekende investeringsmogelijkheid voor toekomstige verkoop. Mis de kans niet om te wonen in een huis dat stijl en comfort combineert in één van de meest charmante steden in de Valle d’Itria: Locorotondo.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.