Kenmerken:
Rustiek trullo- en lamiacomplex op het platteland van Ceglie Messapica, in het hart van de Valle d’Itria, bestaande uit twee eenheden die, met een adequate renovatie, twee comfortabele woningen kunnen worden of één enkele, comfortabele woning voor 4 personen.
Ook is het mogelijk om op basis van het huidige stedenbouwkundige bestemmingsplan van de gemeente Ceglie Messapica een vergunning aan te vragen voor de bouw van een uitbreiding van circa 25 m² en een zwembad van maximaal 40 m².
Het pand beschikt over een perceel van ongeveer 8.000 m² begroeid met olijfbomen, eiken en diverse soorten fruitbomen. De ligging van de pand is privé en goed bereikbaar.
Het pand ligt op ongeveer 6 kilometer van het centrum van Ceglie Messapica - stad van kunst en gastronomie, 9 kilometer van Cisternino - één van de mooiste dorpen van Italië, 11 kilometer van Ostuni - de beroemde Witte Stad, ongeveer 25 minuten met de auto kunt u gemakkelijk de prachtige stranden van de Adriatische Zee bereiken en de luchthaven del Salento in Brindisi ligt op ongeveer 45 minuten afstand.
Het pand is ideaal voor een gezin dat graag een vakantiehuis van hun dromen wil creëren, maar kan na de renovatie ook interessant zijn voor toeristische verhuur.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Moderne, recent gebouwde villa op het prachtige platteland van Carovigno, omgeven door groene olijfgaarden. De villa beschikt over twee ruime slaapkamers, twee badkamers, een grote keuken en een woonkamer. De villa is van alle gemakken voorzien en direct bewoonbaar. Mis deze kans niet om te wonen in dit stukje paradijs, waar elk detail met smaak en aandacht is verzorgd. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en ontdek uw nieuwe toevluchtsoord!
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei.
Appartement/In borgo
In het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, toeristische bestemming bij uitstek in de Itria-vallei, is dit volledig gerenoveerde en direct te betrekken studio-appartement van circa 30 m² gelegen. Ideaal voor een stel dat dit charmante Apulische stadje ten volle wil ervaren.