Imperia

Liguria

100 m2 2 2 Ref. 5891 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Appartement op de begane grond in een klassieke villa omgeven door een park van 6000 m² met eeuwenoude bomen en planten, met een groot zwembad met ligstoelen en parasols, op slechts 1,8 km van zee.

Het appartement, van ongeveer 100 vierkante meter plus een grote veranda, bestaat uit een hal met een grote woonkamer met twee openslaande deuren die toegang geven tot de veranda, een kitchenette, een grote tweepersoonsslaapkamer, een hal, een studeerkamer, twee badkamers, waarvan een groot en voorzien van ramen, en een bijkeuken. De flat is in uitstekende staat, volledig gerenoveerd met kwaliteitsmaterialen.

Gemeenschappelijke parkeerplaats buiten in een grote groene zone, gemeenschappelijke garage voor het stallen van fietsen/scooters en strandspullen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

190 m2 1800 m2 Ref. 6341

Villa/Boerenhuis
Een object dat modern en eeuwenoud combineert, op het zuiden gelegen, balkon vanuit de woonkamer en vrij uitzicht. Woonkamer met terras. Hier vindt u volledige rust, met uw familie en vrienden, mogelijkheid tot aanleg van een zwembad, in de tuin tussen de olijfbomen, en volledige privacy. Er is een directe oprit, centrale verwarming en open haard

€ 465.000
95 m2 Ref. 6340

Dorpshuis
Dit historische dorpshuis, gelegen in het hart van het historische centrum van Dolceacqua, in het voetgangersgebied, combineert de charme van weleer met modern comfort. De woonoppervlakte van ongeveer 96 m² (170 m² commercieel) is verdeeld over vier verdiepingen.

€ 275.000

Hetzelfde type woning

70 m2 90 m2 Ref. 6375

Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.

€ 219.000
218 m2 Ref. 6371

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.

€ 395.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 95 m2 Ref. 6388


Exclusief vakantiecomplex met 22 moderne units in Isola Rossa – La Marinedda / Paduledda, met zeezicht en op loopafstand van het strand en restaurants. Oplevering in 2027. Elke woning beschikt over een hal, ruime living met keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, een grote veranda en eigen parkeerplaats. Hoogwaardige materialen, moderne afwerking en een gedeeld zwembad maken dit project ideaal voor eigen gebruik of investering. Unieke ligging aan een van de mooiste kustgebieden van Noord-Sardinië.

€ 219.000
70 m2 90 m2 Ref. 6375

Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.

€ 219.000