Marzamemi

Sicilia

130 m2 2 2 Ref. 5899 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: B

Halfvrijstaand huis te koop, vrij aan 3 zijden, van recente constructie op slechts 250 meter van het strand van Spinazza en 800 meter van het prachtige vissersdorp Marzamemi, in een elegante context van allemaal kleine huizen. 

Het pand is verdeeld in twee appartementen, op de begane grond is er een ingang op woonkamer / keuken, slaapkamer, badkamer en buiten is er een grote veranda met jacuzzi voor aangename momenten van ontspanning, buitendouche en bijkeuken met grote berging, op de bovenste verdieping, bereikbaar via de buitentrap, ingang op woonkamer / keuken, slaapkamer, badkamer en terras met uitzicht op de ingang. De woning is gebouwd in 2019, is als nieuw met thermische onderbreking ramen met dubbele beglazing en ramen in alle kamers en is voorzien van airconditioning en volledig ingericht met nieuw meubilair. Het pand wordt gecompleteerd door een eigen boorgat voor de watervoorziening en een opvangput van ongeveer 8.000 liter die wordt gevuld door het boorgat, de laatste twee zijn absoluut enorme toegevoegde waarden gezien het feit dat het aquaduct het gebied niet bereikt, met documentatie die volledig in overeenstemming is met de huidige bouwvoorschriften en met betrekking tot de watervoorziening en septische drainage, die wordt gedaan door middel van een gecertificeerde imhoff tank en heeft een reguliere bouwvergunning, energieklasse B.

Dankzij de slaapbanken in de woonkamers zijn er in totaal 6 slaapplaatsen op de begane grond en 5 op de bovenverdieping.

Deze villa blijkt een uitstekende investering te zijn om vooral in de zomermaanden een goed inkomen uit te halen, of om te gebruiken als vakantiehuis gezien de nabijheid van de prachtige kristalheldere zee

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000
115 m2 800 m2 Ref. 6395

Villa/Boerenhuis
Exclusieve Villa met zwembad in Siracusa

€ 460.000

Hetzelfde type woning

36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000
310 m2 10000 m2 Ref. 6418

Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.

€ 540.000

In dezelfde prijsklasse

36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000
85 m2 95 m2 Ref. 6388


Exclusief vakantiecomplex met 22 moderne units in Isola Rossa – La Marinedda / Paduledda, met zeezicht en op loopafstand van het strand en restaurants. Oplevering in 2027. Elke woning beschikt over een hal, ruime living met keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, een grote veranda en eigen parkeerplaats. Hoogwaardige materialen, moderne afwerking en een gedeeld zwembad maken dit project ideaal voor eigen gebruik of investering. Unieke ligging aan een van de mooiste kustgebieden van Noord-Sardinië.

€ 219.000