Abbateggio

Abruzzo

450 m2 17000 m2 8 6 Ref. 5919 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A1

Welkom bij Casa Masseria Majella, een uniek pand dat functioneert als woonhuis, B&B en vakantiehuis, gelegen aan de voet van de majestueuze Majella-berg, tussen de charmante dorpen "Abbateggio" en “Roccamorice”. Dit bijzondere bezit biedt een perfecte mix van comfort, stijl en functionaliteit, omringd door de adembenemende schoonheid van de natuur.

De hoofdvilla strekt zich uit over twee verdiepingen en is gebouwd in 2001 van gewapend beton, waardoor het aardbevingsbestendig is. Met een A1 energieklasse voldoet het aan de hoogste energiebesparende normen.

Begane grond: Geniet van een ruime woonkamer met volledig uitgeruste keuken (Lube), drie comfortabele slaapkamers, twee moderne badkamers, wasruimte, kelder, stookruimte en een uitnodigende veranda. Met hoogwaardige armaturen, dubbele beglazing, muskietennetten en een totale oppervlakte van 141 m² + 30 m² portiek, biedt deze verdieping alles wat u nodig heeft.

Eerste verdieping: Hier vindt u een grote, ingerichte keuken (Scavolini) met open haard, een gezellige woonkamer, drie slaapkamers en twee badkamers/ toiletten. Een royale veranda van 60 m² omringt deze verdieping, perfect voor buiten dineren en ontspannen. Hoogwaardige afwerkingen, dubbele beglazing, muskietennetten, rolluiken en een gecentraliseerd alarmsysteem zorgen voor comfort en veiligheid. Deze verdieping wordt momenteel succesvol verhuurd als vakantiehuis.

B&B: Het karakteristieke stenen huis staat separaat van de hoofdvilla. Is gebouwd rond het midden van de vorige eeuw en volledig gerenoveerd in 2014, dient momenteel als een gezellige B&B.

Indeling: Verdeeld over twee verdiepingen, beschikt de B&B over een aparte keuken, een vierpersoonskamer met een tweepersoonsbed en stapelbed, een moderne badkamer en een prachtig terras met panoramisch uitzicht.

Centrale verwarming wordt verzorgd door een gasboiler en het dak is geventileerd en isolerend voor maximaal comfort.

Buitengebieden: Ontspanning en Natuurlijke Schoonheid

Casa Masseria Majella biedt uitgebreide buitenfaciliteiten voor ontspanning en recreatie:

  • Zwembad: Een zoutwaterzwembad van 12×4 meter, toegankelijk vanaf verschillende punten rondom het terrein, met zon de hele dag door. Inclusief buiten-douche, toilet, berging en twee terrassen van 28 m² en 24 m².
  • Binnenplaats: Een grote binnenplaats van ongeveer 500 m², met een stenen omzoomde waterput, houtoven, barbecue onder een overkapping, genoeg plaats voor een prachtige lange tafel voor heerlijk lang dineren.
  • Grond: Circa 2 hectare landbouwgrond met 90 olijfbomen, een bosje, en diverse fruitbomen. Inclusief een schuur voor landbouwwerktuigen en een stal. Het terrein is volledig omheind en toegankelijk via een elektrische poort. Heerlijk dwalen over eigen grond tussen de vele fruitbomen door.

Majella-regio

De Majella-regio in Abruzzo, Italië, is een verborgen juweel dat een perfecte mix biedt van adembenemende landschappen, rijke cultuur en authentieke Italiaanse charme. Deze regio, gelegen in het hart van de Apennijnen, staat bekend om zijn spectaculaire natuur, pittoreske dorpen en talrijke buitenactiviteiten.

De Majella-berg, het op één na hoogste massief van de Apennijnen, domineert het landschap met zijn imposante toppen en diepe valleien. Het Majella Nationaal Park, een van de grootste beschermde gebieden in Italië, biedt bezoekers een verscheidenheid aan wandel- en fietspaden die door ongerepte bossen, langs rivieren en over bergtoppen voeren. Dit park is een paradijs voor natuurliefhebbers, met meer dan 2.000 plantensoorten en een rijke fauna, waaronder wolven, beren en adelaars.

De dorpen rondom de Majella, zoals Abbateggio en Roccamorice, behouden hun traditionele charme met smalle straatjes, stenen huizen en historische kerken. Abbateggio is beroemd om zijn stenen huizen en oude tradities, terwijl Roccamorice bekend staat om zijn indrukwekkende rotskliffen en eeuwenoude hermitages, zoals de Eremo di San Bartolomeo in Legio en de Eramo di Santo Spirito in  Majella.

Casa Masseria Majella is niet alleen heel ruim en van alle gemakken voorzien, maar ook duurzaam. Sinds 2012 is het pand uitgerust zonnepanelen voor warm water en stroom.

Of u nu op zoek bent naar een permanent thuis, een vakantiehuis of een succesvolle B&B, dit unieke eigendom biedt eindeloze mogelijkheden.

Contacteer ons vandaag nog voor meer informatie of een bezichtiging en maak uw droom werkelijkheid.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Abruzzo)

400 m2 3500 m2 Ref. 5956

Appartement/In borgo
De Residenza del Vescovo is een uniek gebouw waarvan een appartement te koop is. De residenza ligt in Civitella del Tronto, gelegen in de betoverende regio Abruzzo. Deze accommodatie biedt een mix van historische elegantie en modern comfort. Dit zorgvuldig gerenoveerde appartement dateert uit het midden van de 19e eeuw en is een bewijs van het architecturale erfgoed van die tijd. Het appartement is gelegen op de begane grond van een historisch palazzo.

Prijs op aanvraag
420 m2 16500 m2 Ref. 5732

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Casa la Frutta is een moderne landelijke villa gelegen op een prachtige, rustige plek, met panoramisch uitzicht op de nabijgelegen heuvels bedekt met olijfbomen en graanvelden, en het Gran Sasso-gebergte aan de horizon. De villa, die 5 slaapkamers en 7 badkamers heeft, beschikt over een zwembad en is omgeven door een eigen grond van 1,65 hectare tuin met struiken, bomen en een olijfgaard met 120 bomen.

€ 470.000

Hetzelfde type woning

240 m2 23000 m2 Ref. 6150

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Serranova – Villa met infinity pool en adembenemend panoramisch uitzicht over de Adriatische Zee. Het huis is van alle gemakken voorzien en heeft 7 slaapkamers en 7 badkamers. Het pand is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur of voor een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast. Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u uiteraard contact met ons opnemen.

€ 1.290.000
950 m2 100000 m2 Ref. 6147

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een masseria uit de jaren ‘40 in Ginosa, bestaande uit verschillende appartementen met badkamer en keuken. De boerderij is omgebouwd tot een Bed & Breakfast en een wijnmakerij en ligt op een perceel van ongeveer 10 hectare, bebouwd met wijngaarden, olijfgaarden en een prachtige citrusboomgaard. De aandacht voor detail bij de restauratie, de nabijheid van één van de mooiste zeeën van Italië en de geur van oranjebloesem op warme zomeravonden maken dit pand fascinerend. Wij bieden dit pand aan voor diegenen die willen investeren in het prachtige Puglia en hun dromen willen verwezenlijken. Voor meer informatie en het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 1.500.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 1800 m2 Ref. 6148

Villa/Boerenhuis
San Bernardino Verbano, gelegen op een paar minuten rijden van het centrum van Verbania, in een rustige, zonnige omgeving met uitzicht op het meer, bieden wij deze prachtige vrijstaande villa aan, gebouwd in zichtbare stenen, met een prachtige privétuin en zwembad. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, ideaal voor degenen die van rust houden maar tegelijkertijd niet geïsoleerd willen wonen.

€ 460.000
400 m2 700 m2 Ref. 6146

Dorpshuis
In Cocquio Trevisago in het kleine dorp Caldana bieden wij deze historische dorpsvilla aan, daterend uit 1895 en gerestaureerd in de jaren 90. Het huis is gelegen in een zonnig heuvelachtig gebied van het Lago Maggiore, met een unieke smaak en romantische charme. Op de begane grond bevinden zich twee volledig zelfstandige appartementen, met een goed functionerende B&B. Milaan, Varese het Lag Maggiore en de luchthaven Milaan-malpensa zijn perfect bereikbaar!

€ 430.000