San Michele Salentino

Puglia

120 m2 20000 m2 Ref. 5924 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 22 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

Kenmerken:

  • Oppervlakte: 120 m²
  • Perceeloppervlakte: 20.000 m²
  • Staat: te restaureren
  • Artesische waterput

Te koop authentieke trullo met drie koepels en aangrenzende typische lamia met ton- en paviljoengewelfde plafonds, evenals een opslagruimte en een bijbehorend plein met houtoven.

Dit alles in een prachtige olijfgaard van ongeveer 20.000 m² met een waterreservoir en een geboorde artesische waterput.

Het pand is gemakkelijk bereikbaar vanaf de provinciale weg op een prachtige locatie tussen San Michele Salentino, Ceglie Messapica en Ostuni. De prachtige stranden van de Adriatische Zee zijn gemakkelijk bereikbaar en liggen op ongeveer 20 kilometer afstand. De luchthaven del Salento in Brindisi ligt op slechts 35 kilometer afstand.

Uitstekend pand voor het creëren van een typisch Apulisch vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook interessant voor toeristische verhuur.

Afstanden:

  • San Michele Salentino: 4 km
  • Ostuni: 14 km
  • Ceglie Messapica: 12 km
  • Adriatische Zee: 22 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 35 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 114 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

205 m2 3758 m2 Ref. 6362

Villa/Boerenhuis
Villa in uitstekende staat op een perceel van bijna 3.800 m² in Corato. De villa is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over 5 slaapkamers en 2 volledige badkamers. De woning is van alle gemakken voorzien, waardoor zij ook zeer interessant is voor degene die een huis zoekt om er het hele jaar door te wonen. Er bestaat de mogelijkheid om de benodigde vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad. Uitstekende ligging nabij vele interessante plaatsen zoals Castel del Monte, Bari en Trani.

€ 500.000
95 m2 13500 m2 Ref. 6361

Villa/Boerenhuis
Op het schitterende platteland van Ceglie Messapica vinden we deze volledig gerenoveerde historische boerenwoning met 3 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van circa 13.500 m². De ligging is ideaal, op korte afstand van Ceglie Messapica, een prachtig stadje in de Valle d’Itria dat bekendstaat als de “hoofdstad van de Apulische gastronomie”. Uitstekende prijs!

€ 185.000

Hetzelfde type woning

320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000
60 m2 15000 m2 Ref. 6315

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis. 

€ 98.000

In dezelfde prijsklasse

95 m2 13500 m2 Ref. 6361

Villa/Boerenhuis
Op het schitterende platteland van Ceglie Messapica vinden we deze volledig gerenoveerde historische boerenwoning met 3 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van circa 13.500 m². De ligging is ideaal, op korte afstand van Ceglie Messapica, een prachtig stadje in de Valle d’Itria dat bekendstaat als de “hoofdstad van de Apulische gastronomie”. Uitstekende prijs!

€ 185.000
1190 m2 75000 m2 Ref. 6353

Restauratieproject
Tenuta Magli is een landgoed te koop in Le Marche, bestaande uit een verzameling ruïnes die volledig opgaan in een prachtig rustige omgeving. Het domein beslaat ongeveer 7,5 hectare grond, volledig inbegrepen in de vraagprijs. Op het terrein staan zeven afzonderlijke gebouwen, allemaal in vervallen staat, met oppervlaktes variërend van 18 m² tot 677 m². Samen bieden ze ongeveer 1.190 m² potentieel woonoppervlak en een totaal volume van 3.617 m³. Een gecertificeerd technisch rapport, opgesteld door een bevoegde geometra, bevestigt dat het volledige bestaande volume en vloeroppervlak mag worden herbouwd of gerestaureerd. Het rapport bevestigt ook dat de aanleg van een zwembad is toegestaan, wat de ontwikkelingsmogelijkheden verder vergroot.

€ 150.000