Momenteel bestaat het complex uit twee instapklare en onafhankelijke wooneenheden, maar aangrenzend en daarom is het mogelijk om een doorgang te maken om er één groot huis van te maken:
Het pand heeft prachtige buitenruimtes, een binnenplaats, een plein met barbecueplaats en houtoven, een parkeerplaats, een eethoek onder de olijfbomen, een prachtige tuin met allerlei soorten planten en bomen, een oprit is gemaakt uit prachtige lokale stenen en alle externe ruimtes zijn voorzien van verlichting. Verder heeft het huis een vlak terras met een panoramisch uitzicht op het platteland van de Valle d’Itria.
Het pand is uitgerust met twee perfect functionerende waterreservoirs, een septic tank type IMHOFF, twee toegangswegen en er is de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Het perceel strekt zich uit over ongeveer 12.400 m² met eeuwenoude en jonge olijfbomen en fruitbomen, het is volledig omheind met een oude droge stenen muur in lokale steen.
De woning is gelegen op het platteland van de gemeente Ceglie Messapica, waarvan het stadscentrum op ongeveer 3 kilometer afstand ligt, het centrum van Ostuni op ongeveer 8 kilometer afstand, de Adriatische Zee met zijn prachtige stranden is met de auto in ongeveer 25 minuten te bereiken. De dichtstbijzijnde luchthaven is Brindisi, op ongeveer 50 minuten rijden met de auto.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.