Ceglie Messapica

Puglia

• Verkocht
100 m2 20000 m2 1 1 Ref. 5965 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 24 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 100 m²
  • Perceeloppervlakte: 20.000 m²
  • Status: gedeeltelijk gerenoveerd / gedeeltelijk te renoveren
  • Slaapkamers: 1
  • Badkamer: 1
  • Open haard
  • Houtoven

Antieke trullo met panoramisch uitzicht. Ontdek de charme van het leven in een authentieke Apulische trullo! Op slechts 2 kilometer van de stad Ceglie Messapica bevindt zich dit unieke pand op een perceel van ongeveer 20.000 m² en biedt het een adembenemend panoramisch uitzicht. Het geheel van steen en witte kalk is verdeeld in twee onafhankelijke eenheden: de ene is bewoonbaar en de andere moet worden gerestaureerd, met de mogelijkheid om deze twee eenheden met elkaar te verbinden om één grote woning te creëren.

De bewoonbare trullo beschikt over een gezellige woonkamer, een keuken, een slaapkamer en een nis. Verder beschikt het over een technische ruimte en een wasruimte. Het te restaureren deel biedt de mogelijkheid om nog twee slaapkamers en badkamers te creëren, waardoor de leefruimte wordt vergroot.

De stenen binnenplaatsen kunnen worden hersteld om prachtige buitenruimtes te creëren, perfect voor pergola's en ontspanningsruimtes. Met een woonoppervlakte van ongeveer 100 m² biedt dit pand 5 kamers en een badkamer, inbouwkasten en een open haard die een vleugje warmte en authenticiteit toevoegt.

Deze trullo, gebouwd in 1900 en in goede staat, is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een tweede huis of een unieke vastgoedinvestering. Mis de kans niet om een ​​stukje Apulische geschiedenis in een bevoorrechte positie te bezitten. Neem contact met ons op voor meer informatie en om een ​​bezichtiging te organiseren!

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 2 km
  • Ostuni: 12 km
  • Cisternino: 17 km
  • Adriatische Zee: 24 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 44 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

110 m2 20000 m2 Ref. 6317

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 1.060.000
95 m2 6275 m2 Ref. 6316

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.

€ 490.000

Hetzelfde type woning

500 m2 50000 m2 Ref. 6320

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.

€ 920.000
350 m2 3000 m2 Ref. 6319

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige pand ligt aan de rand van het dorp Ricaldone en bestaat uit een grote boerderij met prachtige originele en perfect bewaarde architectonische elementen en een terrein van ongeveer 3.000 m² omgeven door wijngaarden, die op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staan.

€ 240.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000