Kenmerken:
Welkom in dit buitengewone boerderijcomplex met lamie en trulli, een zeldzaam juweeltje op slechts 2 kilometer van de stad Ceglie Messapica, in een bewoond gebied.
De stenen boerenwoning heeft de typische gewelven die een tijdloze charme uitstralen. Het hoofdgebouw wordt geflankeerd door een dependance van circa 30 m² en een trullo van circa 45 m², evenals nog een trullo met twee koepels.
Het eeuwenoude boerenerf voor het hoofdgebouw en de houtoven zorgen voor een rustiek en authentiek tintje. De open haarden in het huis bieden een warme en gastvrije sfeer, perfect voor de koele winteravonden. Het geheel ligt ondergedompeld in een eeuwenoude olijfgaard van ongeveer 30.000 m², begrensd door karakteristieke droogstenen muren, die privacy en rust garanderen.
Met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 190 m² beschikt dit huis over 9 kamers en 1 badkamer. Ingebouwde kasten bieden voldoende opbergruimte. De boerenwoning is in goede staat en direct bewoonbaar. Verwarming is niet beschikbaar, maar de zuidoostelijke ligging zorgt voor een goede blootstelling aan de zon.
De locatie is ideaal: slechts 2 kilometer van Ceglie Messapica, 12 kilometer van Ostuni en 20 kilometer van de Adriatische Zee, de luchthaven van Brindisi is in slechts 35 minuten bereikbaar en de Ionische Zee bevindt zich op slechts 45 kilometer afstand. Het perceel van 30.000 m² biedt eindeloze mogelijkheden voor degenen die midden in de natuur willen wonen, met een privétuin die perfect is voor momenten van ontspanning buitenshuis.
Mis de kans niet om een stukje Apulische geschiedenis te bezitten. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond
Appartement/In borgo
Ruim en comfortabel panoramisch appartement gelegen in een elegante villa, met prachtig vrij uitzicht van de Adriatische Zee tot de heuvels van Le Marche. De woning beschikt over lichte leefruimtes, twee slaapkamers, een veelzijdige loft, airconditioning en centrale verwarming. Buiten vindt u een privé tuinzone met overdekte gazebo, ideaal om te ontspannen en buiten te dineren, evenals toegang tot een groot gemeenschappelijk infinity-zwembad. Rustig gelegen in het groen, maar toch op korte afstand van historische stadjes en de stranden aan de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.