Kenmerken:
Torre Santa Sabina – op een betoverende plek bieden wij een prachtige en unieke villa aan zee te koop aan, verdeeld over twee verdiepingen en bestaande uit autonome en onafhankelijke eenheden.
De begane grond bestaat uit een grote woon-/eetkamer, twee slaapkamers, twee badkamers, hal, opslagruimte en bijkeuken. Een interne trap leidt naar de bovenverdieping die bestaat uit een overdekt terras met prachtig uitzicht op zee, een woonkamer met thermohaard, twee slaapkamers met parket, balkon en badkamer met bubbelbad en sauna, eetkamer, ingerichte keuken en veranda. Vanaf een interne trap heeft u toegang tot een exclusief en adembenemend panoramisch terras met uitzicht op de zee.
Verder beschikt de villa over een garage van circa 45 m², een tuin van circa 400 m² met gazon, verwarmingsinstallatie met thermohaard, alarmsysteem en WiFi internetverbinding.
Afstanden:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa met infinity zwembad gelegen in een panoramisch gebied tussen Ceglie Messapica en Ostuni. De villa is van alle comfort voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De locatie is perfect voor het bezoeken van bezienswaardigheden zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Cisternino en Martina Franca. De prachtige stranden van de Adriatische Zee liggen ook op slechts 15 minuten rijden. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Ispica
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Wij bieden een oude boerderij te koop aan, gedeeltelijk te restaureren, met een woonoppervlakte van circa 450 m² en een perceel van 220.000 m².Uitstekende gelegenheid om een toeristische accommodatie te bouwen op een prachtige locatie in de Alto Salento.