San Ginesio

Le Marche

80 m2 3000 m2 2 2 Ref. 6018 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van meer
  • 45 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: verkocht onder voorbehoud

Deze zorgvuldig ruwbouw af boerderij, genesteld in het serene Italiaanse platteland van Le Marche, biedt een harmonieuze mix van traditionele charme en moderne veerkracht. Het huis heeft twee verdiepingen, twee slaapkamers en twee badkamers, en het staat symbool voor architectonische toewijding en de blijvende geest van een ambachtelijke restauratie.

De eerste verdieping, toegankelijk via een buitentrap, ontvouwt zich tot een ruime woonkamer, een slaapkamer en een badkamer. De begane grond, waar de keuken zich bevindt, een extra slaapkamer en badkamer, integreert gemak naadloos met de rustieke allure van het leven op het platteland.

De tuin, een verlengstuk van de leefruimte, creëert een vloeiende overgang die de eenheid van het huis met de natuur benadrukt. Het panoramische uitzicht op het Sibillini-gebergte dient als een adembenemend decor en zorgt voor privacy en rust. De reconstructie van deze boerderij, na de verwoestende aardbeving van 2016, is een verhaal van veerkracht. Met financiële steun van de EU begonnen de eigenaren aan een reis om de essentie van de oorspronkelijke structuur te behouden en deze te versterken tegen toekomstige seismische gebeurtenissen. De fundering, verankerd door diepe palen, vormt een robuuste verbinding met de stabiele ondergrond en vormt de rotsbodem van deze veilige haven.

Een ondoordringbaar membraan beschermt de fundering tegen vocht, terwijl de dubbellaagse muren, bestaande uit anti-seismische terracotta blokken en stenen van het oorspronkelijke gebouw, in elkaar grijpen met stalen verbindingen, waardoor een fort ontstaat tegen de krachten van de natuur. De strategische plaatsing van een ringbalk van gewapend beton, zowel op de daklijn als in de centrale dragende muur, verstevigt de integriteit van de structuur verder. De esthetische schoonheid van de kastanjehouten balken en originele dakpannen verhult de sterkte eronder, waar isolatie en een waterdicht membraan verborgen liggen.
Het vakmanschap van een familiebedrijf, doordrenkt van generaties bouwtraditie, zorgt ervoor dat elk detail voldoet aan de hoogste normen van kwaliteit en veiligheid. De onzichtbare integratie van staal en beton in de muren behoudt het historische uiterlijk van de boerderij en biedt een leefruimte die zowel authentiek rustiek als geruststellend veilig is.

Nu de structurele werkzaamheden zijn afgerond, lonkt de mogelijkheid tot uitbreiding, met de belofte van 30 vierkante meter extra aanpasbare ruimte.

Het pand is gunstig gelegen tussen de middeleeuwse stad San Ginesio en de grotere stad Tolentino.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000

Hetzelfde type woning

130 m2 5000 m2 Ref. 6300

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landhuis, gebouwd naar een zeer hoge standaard in 2010 en bekleed met natuursteen, ligt genesteld in het schilderachtige landschap van het Ligurische achterland. Ontworpen door de huidige eigenaren als de moderne interpretatie van een traditioneel Ligurisch landhuis, biedt het 130 m2  (180 m2 commerciële ruimte) in totale afmetingen. Het terrein van 5000 m2 heeft een bijzondere ligging op slechts 600 m afstand en op loopafstand van het charmante dorpscentrum van Apricale. De brede terrassen op het zuiden zijn liefdevol ontworpen door een landschapsarchitect die een magisch romantische sfeer heeft weten te creëren. Het hele pand heeft vrij uitzicht over de Merdanzovallei en helemaal tot Perinaldo en de Monte Bignone.

€ 685.000
80 m2 3837 m2 Ref. 6299

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 460.000

In dezelfde prijsklasse

180 m2 1200 m2 Ref. 6289

Villa/Boerenhuis
Mooie Villa met zwenbad in Mazara del Vallo

€ 240.000
180 m2 200 m2 Ref. 6276

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim vrijstaand huis in Noto

€ 290.000