Mooi recent degelijk gebouwd huis gelegen in het prachtige Monti Sibillini National Park. Casa Bucelli biedt een heerlijk plekje midden in de natuur. Maar niet veraf liggen alle benodigde voorzieningen zoals supermarkten, restaurants en andere winkels. Het is een huis van twee verdiepingen met een totale vloeroppervlakte van ongeveer 150 m².
Op de begane grond is er een grote open keuken/woonkamer, een slaapkamer en een badkamer. Er is ook een tweede keuken, slaapkamer en badkamer. Rondom het huis is een terras, ideaal om in de zomermaanden buiten te eten en te genieten van het uitzicht.
Op de tweede verdieping is er een open keuken/woonkamer, compleet met een prachtig ruim balkon met uitzicht op het weelderige bos en de heuvels. Op deze verdieping bevinden zich ook drie slaapkamers, twee badkamers en een studio.
Gezien de indeling van de woning is deze op te delen in drie appartementen. Zeer geschikt voor vakantieverhuur. Of u kunt de indeling wijzigen en één groot huis creëren, afhankelijk van uw eigen behoeften.
De tuin is omheind met een hek met een op afstand bedienbaar toegang en is goed onderhouden.
Casa Bucelli ligt op slechts 5 km van het levendige stadje Sarnano, met een grote markt op donderdag, supermarkten en restaurant. Het is 8 km van het middeleeuwse stadje San Ginesio. De provinciale hoofdstad, Macerata, ligt op 40 minuten rijden. In de winter kun je skiën bij Sassotetto, 18 km van het huis en in de zomer op 20 km ligt het meer van Fiastra, een altijd geliefde plek om te ontsnappen aan de zomerse hitte. Verder zijn er in en om de omgeving veel wandelroutes.
* foto's gemaakt in januari
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa il Tartufo is een gerestaureerde bakstenen boerderij die te koop is tussen Montalto delle Marche en Montedinove, in Le Marche. De huis is gemakkelijk bereikbaar vanaf de provinciale weg van Cuprense, biedt deze tweelaagse boerderij adembenemende panoramische uitzichten die zich uitstrekken over de glooiende heuvels van Le Marche en reiken tot aan de Adriatische Zee.
Appartement/In borgo
Appartamento Gabriele is een ruim appartement te koop van 125 vierkante meter gelegen in het hart van Civitanova Marche dichtbij het strand.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop: een antieke kleine masseria op twee verdiepingen met een olijfgaard van 2,5 hectare. Er is een vergunning voor de bouw van een zwembad. De masseria ligt op slechts 2,5 km afstand van San Michele Salentino, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Uitstekende mogelijkheid om een groot vakantiehuis te creëren voor eigen gebruik, maar ook interessant als toeristische accommodatie. Geweldige investering.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore Op de eerste heuvel van Stresa, in het charmante dorpje Levo, bieden wij u deze charmante woning met eigen tuin en meerzicht aan. De hoekwoning gelegen in een kleine residentie met diverse wooneenheden bevindt zich in een rustige omgeving met veel groen. Zeer geschikt als tweede woning of als investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad en veel ruimte in Quarto d'Asti tussen Valenzani en Migliandolo in een unieke, natuurlijke omgeving.