Kenmerken:
Te koop op ongeveer 300 meter afstand van Piazza della Libertà en het historische centrum van Ostuni, een volledig gerenoveerd natuurstenen huis met een prachtig terras met een fantastisch uitzicht op de zee en het historische centrum.
De woning is verdeeld over twee verdiepingen. Op de eerste verdieping vinden we een woonkamer met een alkoof met een gewelfd plafond in zichtbare natuursteen, een badkamer met douche en een kitchenette, op de tussenverdieping bevindt zich een kleine opslagruimte, terwijl op de tweede verdieping een slaapkamer en een badkamer zijn.
Het terras van circa 35 m² met spectaculair uitzicht op zee, de heuvels en historisch centrum, waar u heerlijk kunt genieten tijdens mooie zomeravonden.
De verkoop is inclusief meubilair.
Voor meer informatie of een bezichtiging te organiseren, kunt u contact met ons opnemen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa met infinity zwembad gelegen in een panoramisch gebied tussen Ceglie Messapica en Ostuni. De villa is van alle comfort voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De locatie is perfect voor het bezoeken van bezienswaardigheden zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Cisternino en Martina Franca. De prachtige stranden van de Adriatische Zee liggen ook op slechts 15 minuten rijden. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.
Dorpshuis
Op een paar minuten van het charmante dorpje Cortemilia, in het hart van de Langhe, bieden wij een charmante stenen ‘ciabot’ te koop aan, ondergedompeld in de rust en schoonheid van een tijdloos landschap. Een ware oase van rust met panoramisch uitzicht en bijna een hectare eigen grond.
Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.
Appartement/In borgo
In het charmante dorpje Castelveccana, op de eerste verdieping van een dorpshuis, bieden wij dit mooi appartement met uitzicht op het meer en een groot balkon te koop aan. Het betreft een recent gerenoveerd appartement met twee slaapkamers met een oppervlakte van circa 80 m² op nog geen 10 minuten lopen van het geliefde strandje Caldé.