Ceglie Messapica

Puglia

350 m2 15000 m2 Ref. 6173 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 25 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: circa 350 m²
  • Perceeloppervlakte: 15.000 m²
  • Bouwjaar: 1700
  • Staat: te renoveren
  • Aantal kamers: 11
  • Badkamer: 0

Op één van de mooiste locaties in de Valle d’Itria, op slechts 2 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", komt u via een korte onverharde weg op een dominante positie van waaruit u kunt genieten van het uitzicht op dit oude witte stadje. Plotseling verschijnt de masseria, die bijna ontzag inboezemt.

De masseria dateert uit 1700 en is gebouwd op twee verdiepingen met een oppervlakte ongeveer 350 m². Het wordt omringd door een prachtige monumentale olijfgaard van ongeveer 1,5 hectare. Aan de voorzijde van de boerderij bevinden zich meerdere groepen trulli die mogelijk ooit als stallen werden gebruikt (deze hebben nog eens een oppervlakte van circa 150 m²), evenals een antieke houtoven en droge stenen muren. De masseria heeft geen veranderingen ondergaan en het lijkt erop dat de tijd heeft stilgestaan. De masseria is ideaal voor mensen die het in zijn oude glorie willen herstellen, met respect voor de oorspronkelijke geschiedenis, architectuur en de filosofie van onze geliefde regio. Wilt u deze ervaring ook beleven en delen? Neem dan contact met ons op. Wij staan ​​voor u klaar om deze unieke masseria met u te bezichtigen.

De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

76 m2 5115 m2 Ref. 6324

Villa/Boerenhuis
Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

€ 330.000
110 m2 20000 m2 Ref. 6317

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 1.060.000

Hetzelfde type woning

360 m2 40000 m2 Ref. 6152

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !

€ 595.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 9800 m2 Ref. 6322

Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond

€ 500.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000