Causolo

Piemonte

• Verkocht
160 m2 3200 m2 4 2 Ref. 6197 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 70 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Op een zonnige, zeer rustige locatie met een prachtig uitzicht over de wijngaarden is dit mooie landhuis een uitstekende keuze voor wie wil genieten van de rust van het platteland. Het huis is in zeer goede staat en bestaat uit twee verdiepingen met op de begane grond een mooie woonkamer die in verbinding staat met het eetgedeelte en de keuken, een grote hal, een grote badkamer, een studeerkamer, een wasruimte en centrale verwarming. Een open trap leidt naar de bovenverdieping waar, naast de ouderslaapkamer met uitzicht op een groot terras, nog twee slaapkamers en een badkamer zijn.
Een mooie tuin met een houtoven maakt het huis compleet.
Aan de weg grenst een kleine garage.

  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte
  • Causolo Piemonte

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

303 m2 693 m2 Ref. 6582

Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.

€ 1.580.000
253 m2 413 m2 Ref. 6581

Villa/Boerenhuis
Op de heuvels van Ceva, op een rustige, panoramische en afgeschermde locatie, staat deze prachtige nieuwbouwwilla, gebouwd met hoogwaardige materialen en voorzien van alle moderne technologieën voor maximaal wooncomfort.

€ 785.000

Hetzelfde type woning

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
355 m2 45000 m2 Ref. 6612

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.

€ 785.000

In dezelfde prijsklasse

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
115 m2 Ref. 6611

Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Leggiuno, gelegen in een rustige en beschutte woonomgeving bieden wij dit fraaie appartement te koop aan in Leggiuno, een charmant plaatsje aan de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De ligging is bijzonder gunstig. Op slechts enkele minuten lopen bevinden zich de belangrijkste voorzieningen van het dorpscentrum. Ook het strand van Reno is gemakkelijk te voet bereikbaar. Dit geliefde strand is een van de mooiste plekjes in de omgeving en beschikt over een restaurant, bar en een kleine jachthaven. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden en kleinschalig wooncomplex, bestaande uit tien appartementen verdeeld over twee gebouwen. De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een fraai aangelegde, vlakke tuin van circa 1.500 m². In deze tuin bevindt zich een ingegraven zwembad dat door de bewoners gezamenlijk kan worden gebruikt.

€ 275.000