Il Castellino is een recent gebouwd boetiekappartementencomplex met 12 prachtige appartementen op een strategische locatie in Piemonte, inclusief volledig ingerichte keukens en hoogwaardige afwerking. In dit mooie complex is een hoekappartement op de eerste verdieping beschikbaar. Het heeft een keuken, woonkamer, 2 slaapkamers, een badkamer, een eigen berging/wijnkelder en een privégarage. Het heeft een mooi en wijds uitzicht over de heuvels in de omgeving. Er is een mooi en groot zwembad voor gemeenschappelijk gebruik. Il Castellino is strategisch gelegen midden in het wijngaardlandschap van Piemonte in het noordwesten van Italië. Piemonte staat bekend om wijnen van wereldklasse, witte truffel en IGP-hazelnoten; om maar een paar dingen te noemen en het is zeer goed gelegen met luchthavens, de Italiaanse Rivièra en de Alpen dichtbij. Het appartementencomplex Il Castellino ligt midden in het wijnbouwgebied van Piemonte en bevindt zich feitelijk op de plek waar ooit het kasteel van Loazzolo stond, op de hoogste heuvel van het dorp. Tegenwoordig is er nog een deel van de oude ommuring over, die vroeger voor de bescherming van het kasteel diende. Een zeer interessante kans met veel waar voor uw geld!
Overzicht
Belangrijkste kenmerken
Bouwkwaliteit
Aanvullende diensten
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Tussen Piemonte en Ligurië, midden in de rust en het groen, bieden wij een prachtige, volledig gerenoveerde vrijstaande villa aan, gelegen op een panoramische locatie en gemakkelijk bereikbaar. Het pand ligt aan de weg naar Ligurië, op slechts 25 minuten van Acqui Terme en op ongeveer 10 minuten van Sassello.
Villa/Boerenhuis
Niet ver van het dorp Roccaverano, in een klein gehucht, ligt dit charmante stenen huisje, vrijstaand aan alle vier de zijden, met een mooie privétuin van waaruit u een prachtig uitzicht heeft op de Alpen en de Monviso.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Recent gerenoveerde trullo met meerdere koepels, gelegen op een perceel van circa 12.336 m² met olijfgaard. De woning van 75 m² beschikt over een leefruimte met open haard, een slaapkamer, extra ruimte en badkamer, en is uitgerust met moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, WiFi en een alarmsysteem. Volledig omheind en gunstig gelegen nabij Ceglie Messapica en Ostuni. Ideaal voor liefhebbers van rust en authenticiteit.