Alcamo

Sicilia

160 m2 300 m2 4 2 Ref. 6286 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Charmante villa met zeezicht in Alcamo, op een steenworp afstand van het strand

In een exclusieve en gereserveerde omgeving, op slechts 150 meter van de zee, bieden we te koop aan een prachtige villa met panoramisch uitzicht, perfect voor degenen die een verblijf willen in Siciliaanse stijl. Belangrijkste kenmerken: Grote oppervlakte van ongeveer 160 m², verdeeld over twee verdiepingen (80 m² per verdieping). Privétuin, ideaal voor  ontspanning in de buitenlucht. Panoramische ronde veranda's, aanwezig op beide verdiepingen, om volop te genieten van de zeelucht.

Verdeling van de ruimtes: Begane grond: hal woonkamer, twee slaapkamers, bijkeuken, badkamer en keuken met directe toegang tot de veranda. Eerste verdieping: dezelfde indeling als de begane grond, met nog een panoramische veranda met zeezicht voor een suggestief dubbel uitzicht. Deze villa is een unieke kans voor wie droomt van een huis op een steenworp afstand van het strand, waar rust en de charme van de zee samengaan. Dankzij de bevoorrechte ligging kun je het strand gemakkelijk te voet bereiken, zonder de auto te hoeven gebruiken.

De regio rond Alcamo is bekend om de productie van wijn, met name de Alcamo DOC. Een bezoek aan een van de lokale wijnhuizen biedt de mogelijkheid om enkele van de beste Siciliaanse wijnen te proeven. Het gezellig historisch centrum met de basilica, kasteel en pleintjes om lekker door te  slenteren om daarna op Piazza Ciullo van een aperitief, genieten. Genieten doe je ook van cultuur en de lokale markt, of een heerlijke lunch op Alcamo Marina in een van de goede restaurants. Naar Monte Bonifato voor een adembenement uitzicht en mooie natuur. 

De luchthaven van  Palermo is op 45 minuten rijden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

130 m2 250 m2 Ref. 6313

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Augusta

€ 429.000
85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000

Hetzelfde type woning

242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000
156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
61 m2 Ref. 6275

Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto

€ 125.000