Ceglie Messapica

Puglia

60 m2 15000 m2 1 Ref. 6315 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 23 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Oppervlakte gebouw: 60 m²
  • Perceeloppervlakte: 15.000 m²
  • Bouwjaar: 1850
  • Kamers: 3
  • Badkamer: 1
  • Open haard
  • Houtoven

Puglia – Ceglie Messapica, op de grens tussen Salento en de Itria-vallei, ligt dit complex van een trullo en lamie, welke nog steeds geschiedenis uitstraalt. Het gebouw wordt gekenmerkt door de 19de-eeuwse rondingen en bogen, smalle gangen en deuropeningen. Een grote houtoven,die nog steeds naar brood ruikt, is tevens aanwezig. Er is een ondergronds waterreservoir aanwezig voor de opslag van regenwater. De antieke vormen en technieken roepen oude herinneringen op.

Een authentieke, originele structuur is in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Dit is een goede investering is voor liefhebbers van Puglia en haar trulli.

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 2 km
  • Ostuni: 14 km
  • Cisternino: 19 km
  • Martina Franca: 19 km
  • Adriatische Zee: 23 km
  • Ionische Zee: 51 km
  • Luchthaven Brindisi: 51 km
  • Luchthaven Bari: 100 km

Neem contact met ons op voor meer informatie of om een ​​bezichtigingsafspraak te plannen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
220 m2 42000 m2 Ref. 6409

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000
35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000