Cartoceto, Colli al Metauro

Le Marche

274 m2 5561 m2 4 4 Ref. 6332 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 17 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: verkocht onder voorbehoud

Dit prachtige stenen landhuis met adembenemend uitzicht ligt midden in het schilderachtige heuvellandschap waar Le Marche om bekendstaat. Het werd in 2009 volledig gerestaureerd, in 2024 verder gemoderniseerd, en bevindt zich op slechts 3 km van het idyllische dorpje Cartoceto, 17 km van de levendige kustplaats Fano en 8 km van de superstrada – een ideale uitvalsbasis om deze betoverende regio te verkennen.

Deze lichte, sfeervolle woning met een woonoppervlak van 274 m² biedt een harmonieuze mix van authentieke charme en moderne luxe, afgewerkt met hoogwaardige materialen. Gerestaureerd in 2009 met toepassing van aardbevingsbestendige bouwtechnieken en gebruikmaking van authentieke materialen uit Le Marche, gecombineerd met elementen die de lokale bouwtraditie respecteren. Zo heeft de woning haar oorspronkelijke ziel behouden. In 2024 zijn er verdere verbeteringen uitgevoerd, waaronder de installatie van een warmtepomp voor verwarming en koeling, nieuw schilderwerk binnen en een restyling van het interieur. 

Begane grond: entree, ruime lichte woonkamer met ingebouwde HR-houtkachel en openslaande deuren naar de tuin, een directe doorgang naar de nieuwe keuken met inbouwapparatuur, ruime bijkeuken, toilet, berging en technische ruimte. Een interne trap leidt naar de bovenverdieping. 

Eerste verdieping: overloop, 4 slaapkamers (momenteel zijn er 2 in gebruik als studeer/werkkamer), elk met een eigen badkamer. Typisch voor deze verdieping zijn de houten balkenplafonds en terracotta vloertegels. 

Aan 2 zijden van het huis is onlangs een fijn en ruim terras gemaakt, vanuit de vrij vlakke tuin rondom het huis is er op heldere dagen zicht op zee. De boomgaard met diverse fruit- en pijnbomen en 70 volwassen olijfbomen ligt iets lager. Het terrein met een oppervlakte van 5.561 m² is volledig omheind. Hoewel het huis niet afgelegen ligt, biedt het perceel maximale privacy. De woning is gemakkelijk bereikbaar via een zeer rustig geasfalteerd weggetje, toegang tot het huis via 2 toegangshekken. 

Er zijn reeds vergunningen aangevraagd en goedgekeurd voor de aanleg van een zwembad, voor het heropenen van twee dichtgemetselde ramen op de eerste verdieping, en voor de bouw van een pergola op het terras. 

Het grootste gedeelte van het meubilair kan worden overgenomen tegen een nog nader te bepalen meerprijs. Het onroerend goed is perfect en compleet gedocumenteerd, en zou op korte termijn overgedragen kunnen worden.  

Alle ramen zijn voorzien van nieuwe horren, alarminstallatie aanwezig doch nog niet aangesloten, parkeerruimte achter het huis voor 4 à 5 auto’s, op het terrein bevindt zich tevens een opbergschuur. Schoorsteen ingebouwde HR-houtkachel is onlangs geveegd, er zijn contactgegevens beschikbaar van een lokale tuinman, olijfboomspecialist, schoonmaakster, elektricien, schilder en zwembad- en terrasbouwer, die fijn met de huidige eigenaars hebben samengewerkt. Wi-Fi Starlink.

Alle voorzieningen, zoals winkels, bars, restaurants, apotheken en banken op minder dan 5 kilometer afstand. Internationale luchthavens Bologna 183 km, Perugia 110 km en Ancona-Falconara 60 km. 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

453 m2 45000 m2 Ref. 6466

Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.

€ 220.000
300 m2 2270 m2 Ref. 6458

Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.

€ 570.000

Hetzelfde type woning

560 m2 18000 m2 Ref. 6487

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd. De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.

€ 2.350.000
91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 2270 m2 Ref. 6458

Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.

€ 570.000
90 m2 86 m2 Ref. 6456

Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!

Prijs op aanvraag