San Teodoro

Sardegna

114 m2 318 m2 2 2 Ref. 6336 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 1 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Status: Beschikbaar

Het huis is gezellig en functioneel: bij de ingang is er een woonkamer met een lichte en ruime open keuken, die uitkomt op een overdekte veranda waar het een genot is om de dag buiten door te brengen, te lunchen met het gezin of te ontspannen na een dag aan het strand.

Het slaapgedeelte bestaat uit twee slaapkamers, beide goed geventileerd, en een comfortabele en goed onderhouden badkamer. Buiten biedt de woning ruime privéruimtes, ideaal om in alle rust te genieten van vrije tijd, inclusief barbecues, ontspanning en momenten van gezelligheid.

In de kelder vinden we twee grote kelders, respectievelijk 69 m² en 40 m², die gebruikt kunnen worden als taverne, hobbyruimte, opslagruimte of zelfs als zelfstandige kamers voor gasten.

De locatie is echt een van de sterke punten: het huis ligt op zeer korte afstand van het strand van La Cinta, een van de mooiste stranden van Sardinië, dat gemakkelijk te voet of met de fiets te bereiken is. Dit halfvrijstaande huis is perfect als zomerverblijf en als toeristische investering en biedt de juiste balans tussen privacy, gemak en de nabijheid van de zee.

  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna
  • San Teodoro Sardegna

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

45 m2 45 m2 Ref. 6600

Appartement/In borgo
Instapklaar tweekamerappartement met zwembad, privéparkeerplaats en zeezicht in Valledoria. Gelegen in een verzorgd residentieel complex op korte afstand van de stranden van de Golf van Asinara. Het appartement beschikt over een woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met raam en praktische wasruimte en wordt volledig gemeubileerd verkocht. Bewoners beschikken over een gemeenschappelijk zwembad, groene buitenruimte, overdekte tafels en barbecue. Een aantrekkelijke combinatie van comfort en ontspannen buitenleven. Ideaal als vakantiewoning, eigen pied-à-terre of investering voor toeristische verhuur. Alghero Airport ligt op circa 70 km en Porto Torres met ferryverbindingen op ongeveer 40 km.

€ 80.000
104 m2 Ref. 6597

Appartement/In borgo
Villa Budelli – Sardijnse charme met zeezicht. Zelfstandige gelijkvloerse woning van circa 104 m² binnen een kleinschalig geheel van drie woningen, met eigen entree, tuin en veranda. Twee slaapkamers, twee badkamers, lichte woonkamer, kitchenette, barbecuezone en overdekte privéparkeerplaats. Energieklasse A4, airconditioning en zonnepanelen. Gelegen in Porto Pozzo, een authentiek kustdorp aan een natuurlijke zeearm tussen Palau en Santa Teresa Gallura. Strand, haven, restaurants en dagelijkse voorzieningen dichtbij.

€ 385.000

Hetzelfde type woning

178 m2 1440 m2 Ref. 6627

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met tuin en uitzicht op het Lago Maggiore – Leggiuno Wij bieden deze vrijstaande villa te koop aan in Leggiuno, gelegen op een rustige en beschutte locatie, omgeven door groen en op korte afstand van de oevers van het Lago Maggiore. De ligging biedt volop privacy en een aangename woonkwaliteit, terwijl de belangrijkste voorzieningen gemakkelijk bereikbaar zijn. Vanuit de belangrijkste vertrekken van de woning geniet u bovendien van een mooi uitzicht over het meer. De villa werd gebouwd in 1966 en heeft nog altijd de charme van de bouwstijl uit die periode. De woning verkeert bouwkundig in goede staat. In de loop der jaren zijn verschillende onderhouds- en verbeteringswerkzaamheden uitgevoerd, waaronder de vervanging van de verwarmingsketel door een moderne HR-condensatieketel in 2021. De woning is direct bewoonbaar, maar biedt tegelijkertijd interessante mogelijkheden voor wie de indeling, afwerking en inrichting verder naar eigen smaak wil moderniseren.

€ 725.000
80 m2 Ref. 6626

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele kilometers van Ostuni bevindt zich deze sfeervolle eigendom bestaande uit zorgvuldig gerestaureerde trullo en lamia, momenteel in de laatste afwerkingsfase. De woning heeft alle charme van de traditionele Pugliese architectuur behouden, met zichtbare natuursteen, originele gewelven en helderwitte kalkmuren, gecombineerd met modern comfort. De woning beschikt over 2 slaapkamers, een woonkamer, keuken/eetkamer, een badkamer en een technische ruimte die kan worden omgebouwd tot een tweede badkamer. Buiten bevinden zich ruime, groene zones, een sfeervolle pergola, een buitenkeuken en een privézwembad van circa 40 m², compleet met ontspanningsruimte en buitendouche. De woning is voorzien van fotovoltaïsche zonnepanelen, een warmtepomp, airconditioning voor verwarming en koeling, thermisch geïsoleerde ramen en een automatische toegangspoort. Een authentieke en karaktervolle eigendom, ideaal als privéwoning, exclusief vakantieverblijf of investering in het hart van Puglia.

€ 550.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 120 m2 Ref. 6622

Appartement/In borgo Dorpshuis
Praktische en ruime tussenwoning, 3 slaapkamers, Sauna(!) ,garage, tuin en prachtig uitzicht. Rustige locatie vlakbij het meer, uitermate geschikte voor activieiten als wandelen, trekking, climbing, mountainbiken en watersport.

€ 399.000
315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000