In het hart van het dorp Caldana, een van de rustigste en groenste gebieden van Cocquio Trevisago, bieden wij een ruime vrijstaande woning te koop aan, ideaal voor wie op zoek is naar privacy maar toch dicht bij alle voorzieningen.
De woning geniet een zonnige en goed bereikbare locatie met op slechts enkele minuten van het centrum en het treinstation.
Het pand heeft de charme van traditionele lokale huizen behouden, versterkt door originele elementen zoals het buitenwashuisje en de historische vloeren op de eerste verdieping.
De woning strekt zich uit over meerdere verdiepingen en biedt een totale woonoppervlakte van meer dan 200 vierkante meter, ideaal voor een groot gezin of meerdere wooneenheden.
De oprit leidt naar een privé-binnenplaats met parkeerplaatsen en een tuin, inclusief een houthok en een bijkeuken met een condensatieketel die in 2020 is geïnstalleerd.
Op de begane grond bevinden zich twee aparte wooneenheden: de eerste bestaat uit een keuken, slaapkamer en badkamer met douche; de tweede uit een woonkamer met keuken, twee slaapkamers en badkamer met douche.
De eerste verdieping is volledig gewijd aan de hoofdwoning en beschikt over een lichte entree, een ruime woonkamer met originele vloeren, een leeskamer, een studeerkamer, een eetkamer en een woonkeuken met een grote voorraadkast.
Het slaapgedeelte, gelegen op de bovenverdieping, omvat vijf slaapkamers, waarvan twee tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamers, en daarnaast nog vier badkamers met ligbad en douche.
Deze woning is perfect voor wie op zoek is naar een vrijstaande woning met veel ruimte en is zowel geschikt als hoofdverblijf voor een gezin dat een rustige en authentieke omgeving zoekt, als investeringsmogelijkheid dankzij de appartementen op de begane grond, ideaal voor gasten of B&B.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Penthouse met uitzicht op het meer in Suna Midden in het historische centrum van Verbania Suna, waar sfeervolle geplaveide straatjes en een authentieke ambiance het verleden tot leven brengen, bevindt zich een stijlvol nieuwbouwproject dat klassieke architectuur harmonieus verenigt met hedendaags wooncomfort. Op de bovenste verdieping bieden wij een exclusief penthouse aan met een vrij uitzicht over het Lago Maggiore – een woning waarin luxe, energiezuinigheid en een unieke ligging perfect samenkomen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Op slechts 400 meter van het strand van La Caletta ligt deze ruime, volledig ingerichte woning van ca. 190 m². Met 4 slaapkamers, 9 ruimtes en een zelfstandig appartement in het souterrain is dit object ideaal als B&B, investering of comfortabele familiewoning. Moderne voorzieningen zoals airconditioning, zonnepanelen en snel internet zorgen voor optimaal wooncomfort. Gelegen nabij winkels, restaurants en op ca. 45 minuten van Olbia.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Op slechts 400 meter van het strand van La Caletta ligt deze ruime, volledig ingerichte woning van ca. 190 m². Met 4 slaapkamers, 9 ruimtes en een zelfstandig appartement in het souterrain is dit object ideaal als B&B, investering of comfortabele familiewoning. Moderne voorzieningen zoals airconditioning, zonnepanelen en snel internet zorgen voor optimaal wooncomfort. Gelegen nabij winkels, restaurants en op ca. 45 minuten van Olbia.