Valledoria

Sardegna

120 m2 3 2 Ref. 6403 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 0.1 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Stel je voor: wakker worden met de geur van de zee, ontbijten in het ochtendlicht en ’s avonds dineren terwijl de zon in rood en goud ondergaat achter de horizon. Deze vrijstaande villa op drie zijden, op slechts enkele meters van het kristalheldere water, biedt een authentieke mediterrane levensstijl vol licht, ruimte en spectaculaire uitzichten.

De woning is in 2024 volledig gerenoveerd en verkeert in staat van nieuwbouw. De lichte en luchtige interieurs zijn ontworpen om optimaal te profiteren van de unieke ligging aan zee. De woonkamer op de bovenverdieping, met witte zichtbare balken en een grote panoramische schuifpui, omlijst de zee als een levend schilderij. Ook de moderne keuken kijkt direct uit over het blauw van de Middellandse Zee, waardoor zelfs alledaagse momenten bijzonder worden.

De slaapverdieping is verdeeld over twee niveaus en biedt comfort en privacy. Met twee ruime tweepersoonsslaapkamers en een extra kamer met stapelbed is deze woning ideaal voor gezinnen en gasten. De neutrale kleuren en minimalistische inrichting versterken het gevoel van rust en verbondenheid met de natuur.

Buiten geniet je van royale en privé buitenruimtes: meerdere tuinen, veranda’s, een balkon rondom de woning en diverse relaxplekken. Hier zijn lange zomerdiners, barbecues met vrienden en aperitieven bij zonsondergang dagelijkse kost — met uitzicht op Asinara en Corsica.

Dankzij de uitzonderlijke ligging op loopafstand van strand en voorzieningen is deze villa niet alleen perfect als permanente woning, maar ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Een zeldzame kans om te wonen waar de zee de hoofdrol speelt.

Belangrijkste kenmerken:

  • Vrijstaande villa op drie zijden

  • Volledig gerenoveerd in 2024 – instapklaar

  • 3 slaapkamers (2 dubbel, 1 met stapelbed)

  • 2 badkamers met inloopdouche

  • Panoramische woonkamer met zeezicht

  • Moderne keuken met zeezicht

  • Balkon rondom (16 m²)

  • Dubbele tuin met barbecue en buitenkraan

  • Buitendouche met warm water

  • Voorbereiding voor jacuzzi

  • Airconditioning in alle ruimtes

  • Warmtepompverwarming

  • 2 privé parkeerplaatsen

  • Aluminium kozijnen met dubbel glas

  • Geen gemeenschappelijke kosten

  • Strand op loopafstand + services nabij

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000
236 m2 30000 m2 Ref. 6529

Villa/Boerenhuis
Exclusieve ecologische stazzo met zwembad en olijfgaard op een toplocatie tussen Olbia, San Pantaleo, Porto Cervo en Porto Rotondo. De eigendom bestaat uit een hoofdwoning en een aangrenzend bijgebouw, omgeven door circa 160 geïrrigeerde olijfbomen en het karakteristieke Gallurese landschap. Dankzij de energiezuinige bouw, hoogwaardige afwerking en uitstekende privacy vormt dit een ideale woning voor permanent verblijf, vakantiegebruik of investering. Op slechts twintig minuten van de internationale luchthaven en ferryhaven van Olbia en nabij meer dan dertig stranden, jachthavens, golfbanen en alle voorzieningen die Noord-Sardinië zo geliefd maken.

€ 1.080.000

Hetzelfde type woning

215 m2 2000 m2 Ref. 6544

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele minuten van het centrum van Ostuni bieden wij deze vrijstaande villa te koop aan, gelegen in de rust van het Pugliese landschap. De woning beschikt over een prachtig panoramisch uitzicht, ruime buitenruimtes en een privéterrein van circa 2.000 m². De villa van ongeveer 215 m² is verdeeld over twee verdiepingen en werd gerenoveerd in 2003. Ze biedt lichte en comfortabele ruimtes met een ruime woonkamer met open haard, keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers, veranda’s en panoramische terrassen. Voorzien van vloerverwarming, artesische waterput en IMHOFF-septische put. Een perfecte combinatie van privacy, comfort en de charme van de omgeving van Ostuni, vlak bij de zee en de belangrijkste plaatsen van de Valle d’Itria.

€ 680.000
100 m2 2500 m2 Ref. 6543

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Charmante villa van ca. 100 m² te koop nabij Ostuni, gelegen in de rust van het Pugliese platteland. De woning beschikt over een veranda, woonkamer met open haard, kitchenette, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Rondom ligt een perceel van ca. 2.500 m² met een klein dennenbos, terras, waterreservoir en de villa is voorzien van airconditioning. Een ideale woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte en de authentieke sfeer van Puglia, op korte afstand van de zee en voorzieningen.

€ 125.000

In dezelfde prijsklasse

116 m2 Ref. 6541

Appartement/In borgo
Tremezzina - In het schilderachtige dorpje Tremezzo, op een centrale en bevoorrechte locatie, en slechts een steenworp afstand van het meer, het prachtige park Teresio Olivelli, en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij deze comfortabele en ruime woning aan, verdeeld over drie verdiepingen. De woning is intern compleet gerenoveerd en wordt ingericht met moderne meubels en keuken opgeleverd, en is dus direct bewoonbaar en/of verhuubaar. 

€ 450.000
290 m2 35000 m2 Ref. 6527

Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.

€ 425.000