Arcevia

Le Marche

430 m2 19000 m2 6 3 Ref. 6415 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 7 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Charmant en tijdloos, direct te bewonen landhuis, gelegen in het heuvelachtige landschap van Le Marche, nabij het kasteel van Loretello, gemeente Arcevia, op 300 m boven zeeniveau. Deze gerenoveerde woning (430 m²) biedt een betoverende sfeer en een adembenemend uitzicht, het totale terrein met een open hooi-opslag, beslaat ongeveer 1,9 hectare, de tuin is prachtig aangelegd, de pergola aan het huis is perfect om buiten te ontspannen en te genieten van de rust. Het gebouw ademt een unieke sfeer uit en heeft vele originele elementen behouden die verhalen vertellen uit vervlogen tijden. 

Op de begane grond verwelkomt de entree u met een prachtige trap, terwijl de keuken met eethoek en de woonkamer/tv-hoek gezellige ruimtes bieden, ideaal voor het hele gezin. Een badkamer, twee bergingen (waarvan in één de technische ruimte is geïnstalleerd,) een wasruimte en een kelder completeren de begane grond. 

Op de eerste verdieping vindt u twee slaapkamers en een woonkamer met een originele open haard die een warme en gastvrije sfeer creëert. Een badkamer en een mezzanine/studeerkamer met nog een kleine ruimte completeren deze verdieping, welke uitkomt op de tuin en de pergola.  

Op de tweede verdieping vindt u een slaapkamer met een studeerkamer, inloopkast, drie slaapkamers en nog een badkamer. 

Alle ramen en kozijnen zijn van hoogwaardig materiaal en het nieuw geïnstalleerde zonnepanelen systeem zorgt voor energiezuinigheid. Er is een elektrische warmte boiler van 300 liter. Vloerverwarming (op zonne-energie of elektrisch) op de begane grond in de eetkamer, keuken, hal en badkamer is nieuw geïnstalleerd in augustus 2025, Het huis is aangesloten op gemeentelijk water en beschikt over een waterput. 

Afstanden Adriatische kust: 30 km, internationale luchthaven Falconara-Ancona: 50 km, dichtstbijzijnde dorp: 2 km (Castello di Loretello), dichtstbijzijnde voorzieningen in San Lorenzo in Campo: 7 km. 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

290 m2 1000 m2 Ref. 6416

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis in San Constanzo met 7 slaap- en 3 badkamers, zwembad en zeezicht

€ 750.000
300 m2 3000 m2 Ref. 6414

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig landhuis in Barchi bestaande uit 3 appartementen (een 4e appartement is mogelijk) en zwembad

€ 795.000

Hetzelfde type woning

290 m2 1000 m2 Ref. 6416

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis in San Constanzo met 7 slaap- en 3 badkamers, zwembad en zeezicht

€ 750.000
300 m2 3000 m2 Ref. 6414

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig landhuis in Barchi bestaande uit 3 appartementen (een 4e appartement is mogelijk) en zwembad

€ 795.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 Ref. 6323

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Liberty-villa in het hart van Porto Valtravglia. Wij bieden te koop aan: een verfijnde villa in art-nouveaustijl, gelegen in het centrum van Porto Valtravaglia, op slechts een paar stappen van het Lago Maggiore en alle voorzieningen. De villa, gebouwd aan het begin van de twintigste eeuw en volledig gerenoveerd in 2023, heeft haar oorspronkelijke charme behouden dankzij een zorgvuldige restauratie die de authentieke architectonische elementen heeft weten te behouden en te combineren met moderne, functionele oplossingen.

€ 890.000
100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag