Dit prachtige landhuis met bijgebouw en zwembad is gelegen op een heuvel nabij Castelleone di Suasa, met van zonsopgang tot zonsondergang een schitterend uitzicht op deze middeleeuwse stad, Ostra Vetere en Barbara.
Indeling: ruime hal met toegang tot een toilet, verschillende opslag/bergruimten, wasruimte, werkkamer en technische ruimte an de centrale verwarmingsinstallatie (de cv-ketel zal vervangen moeten worden). Vanuit de hal is ook de toegang tot het woongedeelte met open keuken, eethoek en zitkamer met houtkachel. Openslaande deuren geven toegang tot de terrassen om het huis: aansluitend is er een heerlijke veranda van 34 m² dat een mooi uitzicht biedt richting het zwembad en over het glooiende landschap.
Een stijlvolle trap leidt naar de master-bedroom met aansluitend een badkamer met zeer ruime douche, 2 wastafels, bidet en toilet. Verder zijn er kleedruimte (garderobe, eventueel als kleine slaapkamer te gebruikten), een zitkamer met open haard, 3 slaapkamers en een badkamer. De eerste verdieping is bovendien bereikbaar via een buitentrap.
Dit heerlijke familiehuis heeft ook een mooi bijgebouw (momenteel in gebruik als opslag en extra logeerruimte) met een oppervlak van 90 m² dat voor vele doeleinden geschikt is, zoals een yoga-studio, hobby-ruimte of gastenverblijf. Er is een kleine doucheruimte met toilet en wastafel, elektra en vloerverwarming.
De tuin heeft een oppervlakte van 3.838 m², er is tevens een carport op het terrein.
Het zwembad van 13x 6 meter is volledig afsluitbaar met een elektrisch roldek, onder het omliggende zonneterras bevindt zich de technische ruimte van de zwembadinstallatie, daar is ook opbergruimte voor bijvoorbeeld ligbedden. Buitendouche aanwezig.
Het onroerend goed beschikt over zonnepanelen, is aangesloten op het waterleidingnet, enheeft dubbele beglazing.
Afstanden: Corinaldo ca. 8 km, Senigallia (Adriatische kust) ca. 30 km, de internationale luchthaven Falconara-Ancona: ca. 48 km. Alle voorzieningen (supermarkt, apotheek, bank, bar, restaurantjes) zijn in Castelleone di Suasa zelf, en in de omliggende dorpjes.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa Orizzonti is een hoogwaardig gerenoveerd landhuis nabij San Ginesio, Le Marche, met circa 300 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers, drie badkamers en een gastentoilet. De woning is in 2022 uitgebreid gerenoveerd en beschikt over moderne voorzieningen, waaronder een warmtepomp, een LPG-ketel, een fotovoltaïsch systeem van 6 kW en een laadpunt voor elektrische auto's. Buiten liggen een aangelegde tuin van circa 5.000 m², een zwembad van 15 × 4 meter en een overdekte loggia. Het eigendom omvat tevens een vrijstaande garage van circa 125 m² en 4,7 hectare grond, met panoramisch uitzicht op het Sibillini-gebergte, Monte Conero en het omliggende landschap.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Moderne villa uit 2016, gelegen in het historische stadje Santa Vittoria in Matenano, Le Marche. Dankzij de ligging in het stadje bevinden het centrale plein en de dagelijkse voorzieningen zich op loopafstand. De villa beschikt over circa 230 m² woonoppervlakte, zes slaapkamers, vier badkamers, een gastentoilet, een tuin van circa 200 m², een privézwembad van 5 × 8 meter, een veranda met pergola en een ruim dakterras met uitzicht over de omgeving.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Romantisch natuurstenen huis op prachtige locatie in het noorden van Le Marche met 4 slaap- en 3 badkamers.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
We zijn verheugd om dit authentieke, oude huisje van Langhe-steen te presenteren op de mooiste, besloten en rustige locatie, en toch aan de rand van een dorp met voorzieningen op slechts een steenworp afstand. Het gebouw is werkelijk authentiek; het karakter en de oorspronkelijke pracht zijn behouden gebleven. Het is verdeeld in drie delen: een perfect gerestaureerd huis, een schuur en nog een huis.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Moderne villa uit 2016, gelegen in het historische stadje Santa Vittoria in Matenano, Le Marche. Dankzij de ligging in het stadje bevinden het centrale plein en de dagelijkse voorzieningen zich op loopafstand. De villa beschikt over circa 230 m² woonoppervlakte, zes slaapkamers, vier badkamers, een gastentoilet, een tuin van circa 200 m², een privézwembad van 5 × 8 meter, een veranda met pergola en een ruim dakterras met uitzicht over de omgeving.
Villa/Boerenhuis
Villa Serena – Sardinië op zijn best. Vrijstaande villa van circa 206 m² met privézwembad, drie slaapkamers, twee badkamers, ruime terrassen en spectaculair zeezicht richting Spargi en La Coluccia. Gelegen bij Porto Pozzo, een charmant klein kustdorp strategisch tussen Palau en Santa Teresa Gallura. Restaurants, supermarkt, haven en zee liggen dichtbij. De mooiste stranden en de Maddalena-archipel zijn eenvoudig bereikbaar. Een ideale combinatie van privacy, comfort en mediterrane levensstijl – geschikt als permanente woning, tweede huis of hoogwaardige verhuurinvestering.