Borgo Marina is een ruim duplex appartement te koop, gelegen net buiten het charmante dorp Campofilone. Het residentiële complex waarin het appartement zich bevindt is zorgvuldig ontworpen om optimaal te profiteren van de zuidelijke en oostelijke ligging, met panoramische uitzichten over het glooiende landschap richting de Adriatische Zee. Het is hemelsbreed gelegen op slechts 1.200 meter van de kust. Alle eigenaren delen een goed onderhouden zwembad van 10 x 8 meter, een barbecuegedeelte, een tuin en een kleedruimte bij het zwembad.
De woning is verdeeld over de tweede en derde verdieping van één van de twee hoofdgebouwen. Het appartement beschikt over ongeveer 140 m² woonoppervlak, een balkon van 14 m² en 16 m² bergruimte in de kelder.
Op het entree-niveau bevindt zich een lichte, open woonkamer- en keuken, met openslaande deuren naar het balkon, vanwaar u een prachtig uitzicht heeft op zowel de zee als de bergen. Verder zijn er op deze verdieping een badkamer met aangrenzende wasruimte en een kleine berging.
De bovenverdieping is ingericht als slaapgedeelte en bestaat uit drie slaapkamers en twee badkamers: één en-suite en één gedeelde badkamer voor de andere twee slaapkamers. Extra bergruimte is beschikbaar in twee afzonderlijke kelderruimtes.
Het appartement is voorzien van airconditioning.
Alle andere appartementen in het complex zijn reeds verkocht, wat heeft geleid tot een prettige en goed gevestigde gemeenschap van zowel lokale bewoners als internationale eigenaren die hun woning als vakantieverblijf gebruiken.
De ligging is ideaal: dicht bij de voorzieningen van Campofilone, maar toch ver genoeg verwijderd om rust en privacy te garanderen. Binnen 20 minuten bereikt u drie Blauwe Vlag-stranden, evenals diverse prachtige Romeinse en middeleeuwse steden, waaronder Torre di Palme, Fermo en Ascoli Piceno.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!
Appartement/In borgo
Appartement met prachtig uitzicht op het Lago Maggiore Op de eerste heuvels boven Stresa, de parel van het Lago Maggiore, in het dorpje Levo, staat dit mooie appartement met adembenemend uitzicht op het meer te koop. De woning maakt deel uit van een kleinschalig complex met slechts 7 appartementen en bevindt zich op de bovenste verdieping, met een directe toegang vanaf de straat.
Appartement/In borgo
In een schitterende, groene heuvelomgeving bieden wij een nog te realiseren micro villa aan, gekenmerkt door een modern en verfijnd architectonisch concept. Deze exclusieve woning, geïnspireerd op het eco-duurzame mini house principe, combineert hedendaagse architectuur met respect voor de omliggende natuur. De woning wordt gekenmerkt door strakke lijnen, royale panoramische glaspartijen en een spectaculair 180° uitzicht over het meer. De grote raampartijen, de speelse geometrische volumes en het gebruik van natuurlijke materialen zorgen voor een perfecte harmonie tussen design, comfort en het omliggende heuvelachtige landschap.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras