Penna San Giovanni

Le Marche

126 m2 70000 m2 2 3 Ref. 6433 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A1

Gelegen op een rustige en besloten locatie zonder doorgaand verkeer, is Casa Paolina een energieklasse A woning die volledige privacy biedt en een prachtig uitzicht heeft op de Monti Sibillini. Het dichtstbijzijnde dorp, Penna San Giovanni, met een supermarkt en overige voorzieningen, ligt op slechts 2,7 km afstand, terwijl het dichtstbijzijnde naburige huis ongeveer 600 meter verwijderd is.

Aan de buitenzijde beschikt het huis over prachtige traditionele baksteen- en stenen muren in de lokale architectuurstijl, terwijl het interieur licht, modern en comfortabel is ingericht.

Het perceel beslaat circa 7 hectare (70.000 m²) en grenst direct aan de rivier Tennacola, op ongeveer 290 meter van het huis. Ongeveer 1,5 hectare bestaat uit bosgrond, wat een royale voorraad hout oplevert van circa 30 kubieke meter.

Het gebouw, voltooid in 2005, biedt ongeveer 126 m² woonruimte verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een energiecertificaat klasse A, een laag verwarmingsverbruik van 39 kWh/m²/jaar en uitstekende aardbevingsbestendigheid.

Op de begane grond bevinden zich een zeer lichte woonkamer en een keuken, die samen een uitnodigende en praktische leefruimte vormen. De vloeren zijn overal afgewerkt met crèmekleurige tegels in een Romaanse patroon, wat een harmonieuze en elegante uitstraling geeft.

Elke verdieping beschikt over een eigen badkamer, met aparte toiletten op de begane grond en derde verdieping. De tweede verdieping heeft een ruime badkamer met dubbele wastafels en een douche. Er zijn twee grote slaapkamers, respectievelijk op de tweede en derde verdieping.

Het huis is uitgerust met een Vaillant gasboiler met buffervat, zonneboilerpanelen, een 3 kWp fotovoltaïsch systeem en vloerverwarming op alle verdiepingen. Extra voorzieningen zijn een vrijstaande open haard, een LPG-tank van 1.800 liter, satelliet-tv en snel internet via Starlink.

De buitenmuren hebben een totale dikte van 70 cm en bestaan uit geperforeerde baksteen, steenwolisolatie, een geventileerde luchtspouw en natuursteen.

Het pand beschikt over een biologische afvalwaterzuiveringsinstallatie geschikt voor maximaal 10 personen, evenals twee watertanks met een gezamenlijke capaciteit van 15 m³. De woning kan deels gemeubileerd worden verkocht op afspraak.

Buiten is er een solide carport met drie parkeerplaatsen en daaronder een werkplaats met drie ruimtes. Een zwembad is in een vergevorderd planningsstadium en kan eenvoudig worden gerealiseerd. Daarnaast omvat het perceel een gemeentelijk geregistreerde ruïne van circa 300 m², waarvoor reconstructie is toegestaan.

Bij de verkoop zijn ongeveer 15 kubieke meter Mattoni-bakstenen en circa 60 kubieke meter bewerkte natuursteen uit de ruïne inbegrepen, wat uitstekende mogelijkheden biedt voor toekomstige restauratie- of bouwprojecten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000