Alghero

Sardegna

104 m2 254 m2 2 2 Ref. 6441 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 5 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Beschikbaar

Gelegen op een unieke locatie nabij de zee, de historische stad Alghero en de luchthaven, biedt deze charmante villetta een perfecte balans tussen rust, natuur en bereikbaarheid. Een ideale plek voor wie wil genieten van het authentieke Sardijnse leven, met comfort en privacy.

De woning wordt omringd door een ruime privé tuin die zich uitstrekt over drie zijden van het huis — een groene oase waar binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Hier ervaar je het echte buitenleven, met lange zomerse avonden, zachte zeebries en het mediterrane licht dat elke dag bijzonder maakt.

Binnen verwelkomt de villa je met een warme en uitnodigende sfeer, perfect voor zowel ontspannen vakanties als langer verblijf.

Kenmerken van de woning:

  • Vrijstaande villetta met veel privacy

  • Ruime tuin rondom (drie zijden)

  • Terras met zeezicht en panoramische vergezichten

  • Sfeervolle woonkamer met open haard

  • Functionele keuken

  • Twee slaapkamers, waarvan één met en-suite badkamer

  • Tweede badkamer

  • Panoramisch dakterras (solarium) met uitzicht op de kustlijn van Capo Caccia

Het panoramische dakterras is zonder twijfel een van de meest bijzondere plekken van de woning. Hier geniet je van adembenemende uitzichten over de kust, met als hoogtepunt de zonsondergangen die de horizon in warme tinten kleuren — een dagelijks moment van pure schoonheid.

De ligging maakt deze woning extra aantrekkelijk: dichtbij de levendigheid en charme van Alghero, met haar historische centrum, gezellige restaurants en stranden, terwijl je thuis volledig tot rust komt in een serene omgeving.

Of je nu op zoek bent naar een tweede woning, een vakantiehuis of een investering met verhuurpotentieel — deze villa biedt een unieke combinatie van sfeer, locatie en levenskwaliteit.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

120 m2 Ref. 6472

Villa/Boerenhuis
Moderne villa op slechts 700 meter van het strand in Budoni, Sardinië. Met ca. 120 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, veel lichtinval en een privézwembad biedt deze woning comfort en privacy. Voorzien van zonnepanelen en een mooie tuin. Ideaal als vakantiehuis, investering of permanente woning, op korte afstand van Olbia en alle voorzieningen.

€ 650.000
98 m2 49 m2 Ref. 6457

Appartement/In borgo Dorpshuis
Karaktervol terra-tetto pandje in het historische centrum van een levendige stad in Noord-Sardinië. Gelegen op loopafstand van winkels, restaurants, station en een universiteit met medische faculteit. Omgeven door cultuur met nabijheid van bibliotheek, bioscoop, theater, parken, musea en monumenten. Het pand beschikt over originele elementen zoals gewelven, vloeren en deuren, gecombineerd met een solide structuur, goed dak en nieuwe ramen. De eerste verdieping is relatief eenvoudig te renoveren en direct geschikt voor gebruik of verhuur. Extra verdieping en een historische kelder eronder bieden verdere ontwikkelmogelijkheden en waardestijging. Ideaal als investering voor verhuur of pied-à-terre.

€ 59.000

Hetzelfde type woning

205 m2 Ref. 6490

Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.

€ 450.000
560 m2 18000 m2 Ref. 6487

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd. De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.

€ 2.350.000

In dezelfde prijsklasse

91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000
90 m2 20000 m2 Ref. 6484

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning met trullo, recent gerenoveerd en voorzien van alle comfort, gelegen in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. Dankzij de strategische ligging zijn plaatsen zoals Ostuni en Cisternino eenvoudig bereikbaar, evenals de stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 30 minuten rijden. Volgens de lokale regelgeving kan een vergunning worden aangevraagd voor de bouw van een ingegraven zwembad tot 40 m². Neem contact met ons op voor meer informatie of om deze prachtige woning te bezichtigen.

€ 330.000