Aan de zonnige noord-west oever van het Comomeer in het dorpje Vercana, bieden we dit moderne appartement aan, gelegen op de tweede en laatste verdieping van deze luxe residence met zwembad.
De woning bestaat uit een woonkamer met open keuken, grote panoramische ramen met prachtig uitzicht op het meer en de bergen, twee slaapkamers en twee badkamers.
De op maat gemaakte meubels zijn inbegrepen in de verkoop, er is een handige berging en een eigen garage onder het gebouw.
Residence Bellavista bestaat uit twee gebouwen:
Het eerste, gebouwd in 2009/2010, bestaat uit ongeveer 20 appartementen;
het tweede, waar dit appartement te koop staat, bestaat uit slechts 4 eenheden en is recent gebouwd in 2022.
Het solarium en het zwembad zijn voor gemeenschappelijke gebruik en bevinden zich op het dak, met een adembenemend panoramisch uitzicht op het meer en het omliggende berglandschap.
Het moderne getrapte ontwerp, de muren bekleed met steen en rood esdoornhout, samen met de Blauwe regen, die de muren en pergola's beklimmen, zorgen ervoor dat het complex het hele jaar door perfect harmonieert met de omgeving.
Belangrijkste kenmerken: Modern ontwerp met stenen en rode esdoornhouten bekleding - Garage - Lift
Zwembad en groot solarium op het dak van het complex - Vloerverwarming - Spectaculair panoramisch uitzicht op het meer
Oppervlakte: 80 m² - Terras: 15 m²
Keuken en het nieuwe meubilair zijn inbegrepen in de verkoop!
Maak meteen een afspraak voor een bezichtiging!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.
Villa/Boerenhuis
Moderne villa op slechts 700 meter van het strand in Budoni, Sardinië. Met ca. 120 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, veel lichtinval en een privézwembad biedt deze woning comfort en privacy. Voorzien van zonnepanelen en een mooie tuin. Ideaal als vakantiehuis, investering of permanente woning, op korte afstand van Olbia en alle voorzieningen.