San Pantaleo, Olbia

Sardegna

90 m2 120 m2 2 2 Ref. 6508 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 6 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: B

Wonen in een van de meest geliefde dorpjes van Noord-Sardinië, omringd door indrukwekkende granietrotsen, mediterrane natuur en de ontspannen sfeer van het echte Sardijnse leven. Dit sfeervolle appartement op twee niveaus ligt in een rustig en verzorgd residentieel complex in het charmante kunstenaarsdorp San Pantaleo, op korte afstand van de Costa Smeralda, Olbia en de mooiste stranden van het eiland.

De woning combineert karakter, comfort en authenticiteit met verrassend veel leefruimte, zowel binnen als buiten. Via de entree komt u in de gezellige woonkamer met aansluitend een lichte keuken. De slaapverdieping beschikt over twee slaapkamers: een ruime tweepersoonskamer en een speelse eenpersoonskamer met charmante vide waar een extra futon slaapplaats is gecreëerd. De badkamer is voorzien van een douche.

Op de benedenverdieping bevindt zich een royale multifunctionele ruimte die momenteel ingericht is als relax- en tv-kamer, aangevuld met een wasruimte en een aparte studie- of werkhoek. Hierdoor is de woning niet alleen ideaal als vakantiehuis, maar ook perfect geschikt voor langere verblijven of remote working onder de Sardijnse zon.

Buiten geniet u van een heerlijke privé tuin met uitzicht op het groen. Onder de houten overkapping en bij de karakteristieke gemetselde zitbank ontstaat vanzelf de ideale plek voor lange zomeravonden, diners met vrienden of een ontspannen aperitivo na een dag aan zee.

Het appartement is comfortabel uitgerust met airconditioning, glasvezel internet en een privé parkeerplaats binnen het domein. Binnen enkele minuten wandelen bereikt u het levendige dorpsplein van San Pantaleo, bekend om zijn bohemian sfeer, gezellige cafés, zomeravonden, kunstgaleries en de populaire wekelijkse markt die bezoekers trekt vanuit de hele Costa Smeralda.

De ligging is bijzonder strategisch: op circa 15 minuten van Olbia luchthaven en haven, dichtbij Porto Cervo en de exclusieve stranden van de Costa Smeralda. Ook de jachthaven van Portisco ligt vlakbij, ideaal voor bootliefhebbers en excursies naar de Maddalena-archipel, Tavolara, Corsica en de idyllische eilanden Lavezzi en Cavallo.

Kenmerken

  • Appartement verdeeld over twee niveaus
  • Rustige en elegante residentiële omgeving
  • Twee slaapkamers + extra slaapvide
  • Royale relax-/tv ruimte
  • Werk- of studeerhoek
  • Wasruimte
  • Privé tuin met groen uitzicht
  • Overdekt terras met gezellige buitenruimte
  • Airconditioning
  • Glasvezel internet
  • Privé parkeerplaats
  • Op wandelafstand van het dorpsplein
  • Dichtbij stranden, jachthavens en Costa Smeralda
  • Geschikt als vakantiehuis, investering of remote working locatie

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

120 m2 Ref. 6507

Villa/Boerenhuis
Nieuw panoramisch prestigieus project met 12 kleine villa's en 1 prachtige luxe ruime villa met meer kamers en eigen zwembad. Gelegen aan de rand van dorpje San Pasquale, met ongekend uitzicht op het UNESCO-archipel van La Maddalena. Slechts 1–2 km van het centrum en services en 4–6 km van zee. Prachtig woonterras voor, beschutte BBQ-tuin achter. Compacte indelingen met varianten en uitbreidingsopties vanaf €500.000 voor ca 100 m². Oplevering van 1e unit juni 2026 en voorspoedige voorzetting.

€ 560.000
250 m2 1000 m2 Ref. 6479

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gelegen in Arzachena, de hoofdstad van de Costa Smeralda, biedt deze ruime villa met 6 slaapkamers en 4 badkamers, zwembad en tuin een unieke kans voor wie het hele jaar door comfortabel wil wonen en werken. Het levendige dorp beschikt over alle essentiële voorzieningen zoals winkels, restaurants, scholen en services, ideaal voor permanente bewoning. Op slechts 15 minuten van de prachtige stranden en 30 minuten van Olbia luchthaven en haven. Dankzij de royale indeling is deze woning bovendien uitermate geschikt als charmante B&B of rendabele investering.

€ 900.000

Hetzelfde type woning

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 4500 m2 Ref. 6494

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.

€ 385.000
225 m2 20000 m2 Ref. 6491

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van het betoverende Apulische platteland, tussen Ceglie Messapica en Cisternino, bieden wij een charmante, authentieke stenen boerenwoning te koop aan, gelegen in een rustige en prachtige natuurlijke omgeving. De woning dient volledig gerenoveerd te worden. Dit object is ideaal als sfeervolle privéwoning of als investering voor toeristische verhuur, dankzij de ligging in één van de meest populaire gebieden van Puglia, nabij Ostuni, Cisternino, Ceglie Messapica en Martina Franca.

€ 330.000