Valle Bormida

Piemonte

770 m2 1800 m2 10 8 Ref. 6561 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 60 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Deze met veel zorg gerenoveerde, eeuwenoude stenen boerderij ligt op een prachtige, idyllische locatie met weids uitzicht, hoog in de heuvels van de Valle Bormida, ten zuiden van het door UNESCO erkende wijndorp Canelli, omgeven door wijngaarden, weiden en bossen. De dichtstbijzijnde dorpen Monastero Bormida, Bubbio en Loazzolo zijn allemaal binnen 5 tot 10 minuten te bereiken. De twee grotere plaatsen Canelli (op 12 km afstand) en Acqui Terme (op 17 km afstand) bieden een zeer goede infrastructuur, waaronder scholen, ziekenhuizen, supermarkten, culturele en sportfaciliteiten, kuuroorden en nog veel meer. Het zuidelijke deel van Monferrato biedt een prachtig natuurlandschap met historische centra, een verfijnde gastronomie en een hoogstaande wijncultuur.

De binnenplaats is gemakkelijk bereikbaar via een landweggetje met weinig verkeer en wordt omringd door vier onafhankelijke natuurstenen gebouwen, waarvan er drie volledig zijn gerenoveerd en bewoonbaar zijn; het vierde, een kleine toren, kan indien gewenst worden verbouwd.

De boerderij
De boerderij is enkele jaren geleden grondig gerenoveerd en omgevormd tot een zeer goed onderhouden vakantiecomplex met in totaal 6 vakantieappartementen voor zomerverhuur – deze worden jaarlijks ongeveer 30 weken verhuurd, van Pasen tot eind november.

Het complex omvat een groot gastenverblijf met 5 goed uitgeruste vakantieappartementen, een apart vakantiehuis (met nog een gastenappartement), een privéappartementencomplex en het kleine torengebouw, waarin een wijnproeverij is gevestigd.

Elk van de 5 appartementen in het gastenverblijf is geschikt voor 2 tot 4 personen, en beschikt over een eigen keuken met keramische kookplaat en oven, en heeft een eigen zitgedeelte buiten. Het gastenverblijf beschikt tevens over een moderne roestvrijstalen gastronomische keuken voor kooklessen of groepsreserveringen, een grote multifunctionele ruimte (voor seminars, yoga, massages enz.) met een eigen badkamer, een grote eetzaal voor maximaal 18 personen en een berging. Aan de zuidzijde van het gebouw, toegankelijk via de binnenplaats, bevindt zich een grote zitruimte en een met kiwibomen begroeide pergola, met eettafels voor algemeen gebruik. Het gastenverblijf wordt ook in zijn geheel verhuurd aan grote groepen. Het aparte vakantiehuis (met het zesde gastenappartement) biedt op twee verdiepingen ruimte voor drie personen, met een zonnig privébalkon om in de zomer buiten te dineren.

Iets verderop van het gastenverblijf ligt de privéwoning, die in 2013 is gerenoveerd. Het stenen huis beschikt over 2 slaapkamers – waarvan één met een eigen badkamer –, een gezellige keuken, een woonkamer en een gastentoilet, evenals 2 terrassen, 2 balkons en een grote opslagkelder met een aparte wijnkelder.

Voorzieningen: leidingwater plus bronwater (nieuw in 2017) met wateropslagtanks; elektriciteit, centrale verwarming, zonne-energiesysteem, waterontkalkingssysteem, horren voor alle ramen en deuren; internet, satelliet-tv-systeem, gazonbesproeiingssysteem.

Tuin & Zwembad
De binnenplaats beschikt over diverse zitjes en een grote pergola, voorzien van tafels en stoelen. Het gazon met palmbomen, diverse schaduwrijke bomen en bloeiende struiken draagt bij aan een uitnodigende mediterrane sfeer.

Op een verhoogde plek aan het einde van de tuin is in 2013 het zwembad van 4 x 12 m aangelegd – het beschikt over een groot zonneterras, een buitendouche en een prachtig uitzicht. Het zwembad is voorzien van een zoutwaterbehandelingssysteem, een waterverwarmingssysteem en een elektrisch aangedreven afdekking. De technische installaties voor het zwembad zijn ondergebracht in een klein bijgebouw.

Terrein & Wijngaard
Het perceel van ongeveer 18.000 m² omvat een kleine wijngaard van circa 5.000 m². De wijngaard is tussen 2013 en 2018 gerenoveerd en produceert ongeveer 4 ton Dolcetto-, Barbera- en Moscato-druiven: deze wordt bewerkt door een coöperatie en de druiven worden door een lokale wijnmaker verwerkt tot huiswijnen.

Het landgoed omvat een grote boomgaard met ongeveer 100 verschillende fruitbomen, plus een omheind kippenhok; er is ook een grote parkeerplaats voor 8 voertuigen.

  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte
  • Valle Bormida Piemonte

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

308 m2 750 m2 Ref. 6556

Dorpshuis
Moasca - historisch dorpshuis in de directe nabijheid van het prachtige kasteel van Moasca en het stadhuis. Het hoofdwoongedeelte bevindt zich op de begane grond met directe toegang tot de 2 grote panoramische terrassen die een spectaculair uitzicht bieden op de heuvels en de Alpen.

€ 295.000
450 m2 22600 m2 Ref. 6555

Villa/Boerenhuis
Op de schitterende heuvels van Acqui Terme, op een afgeschermde locatie en omgeven door de rust van de natuur, ligt deze charmante villa met zwembad, omringd door een prachtig privépark vol hoge bomen, sierplanten, bloemen en een sfeervolle kunstmatige vijver.

€ 590.000

Hetzelfde type woning

264 m2 2500 m2 Ref. 6560

Villa/Boerenhuis
Villa Belvedere is een exclusieve nieuwbouwvilla in landelijke stijl, gelegen in het glooiende landschap van Le Marche nabij Servigliano. De woning biedt circa 222 m² woonoppervlak, drie slaapkamers, drie badkamers, een overdekte veranda, een zwembad van 5 x 10 meter en een privétuin van circa 2.500 m² met panoramisch uitzicht. Dankzij het turnkey-concept kan de villa volledig naar eigen wens worden afgewerkt, waarbij traditionele Marche-architectuur wordt gecombineerd met modern comfort en duurzaam wonen.

€ 880.000
197 m2 Ref. 6559

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met royale tuin, garage en volledig ingericht gastenverblijf op een rustige locatie nabij Budoni. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open haard, aparte keuken, drie slaapkamers, een studeerkamer en twee badkamers. Het souterrain is ingericht als zelfstandige woonruimte met woonkamer, keuken, twee slaapkamers en badkamer. Twee overdekte veranda's, buitendouches en een ruime tuin maken het buitenleven compleet. Op slechts enkele minuten van de prachtige stranden, restaurants en voorzieningen. De luchthaven en haven van Olbia liggen op circa 35 minuten rijden. Een ideale woning voor permanente bewoning, een tweede huis of als uitstekende investering voor vakantieverhuur.

€ 395.000

In dezelfde prijsklasse

500 m2 14000 m2 Ref. 6536

Villa/Boerenhuis
Villa La Sentinella is een uniek historisch landgoed van circa 450 m² in het hart van Le Marche, met een volledig gerestaureerde 13e-eeuwse wachttoren, panoramische uitzichten en absolute privacy. Omringd door 14.000 m² privébos beschikt de woning over vier slaapkamers met eigen badkamer, meerdere terrassen, een zwembad van 12 x 6 meter en een spectaculaire belvedère met 360° uitzicht. Een uitzonderlijke combinatie van geschiedenis, luxe en natuur nabij Camerino.

€ 1.375.000
900 m2 60000 m2 Ref. 5578

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Te koop, tussen Ostuni en Cisternino, een 19de eeuwse masseria met 2 Saraceense trulli en een lamia op een perceel van ongeveer 6 hectare. Het pand leent zich zeer goed voor het creëren van een prachtige toeristische accommodatie, zowel vanwege de grote woonoppervlaktes als vanwege de uitstekende locatie in een rustige omgeving in het hart van de beroemde en populaire Valle d'Itria.

€ 1.300.000