Como

Lago di Como

143 m2 2 2 Ref. 6595 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • 1 km van meer
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: C

In het authentieke hart van Como, de karakterestieke en gezellige hoofdstad van het Comomeer, aan een centrale en prestigieuze straat van de stad, ligt dit ruime en confortabele appartement op de bovenste verdieping van dit chique en elegante appartementencomplex met lift.

De woning onderscheidt zich door de ruime opzet en de buitengewone lichtinval, waardoor elke ruimte wordt omhuld door een warm en harmonieus natuurlijk licht.

De indeling is functioneel en goed uitgebalanceerd met twee comfortabele slaapkamers, twee verzorgde badkamers en een lichte woonkamer die uitnodigt tot comfort en gezelligheid.
Een aangenaam balkon maakt het geheel compleet en biedt een ideale plek om buiten te ontspannen. Het appartement heeft daaarbij twee handige opbergruimtes en een handig geïntegreerde kast voor de wasmachine, ontworpen om de ruimte optimaal te benutten zonder in te boeten aan esthetiek.
Een zeer charmante woonoplossing, perfect voor wie de elegantie en levendigheid van het stadscentrum wil ervaren zonder concessies te doen aan comfort en functionaliteit.

Voorzieningen: Airconditioning - Inbouwkast - Lift - Elektrische poort - Dubbele beglazing - Satellietinstallatie - Beveiligde deur - Datanetwerk - Berging -
Video-intercom

Een ideale woning voor wie in het centrum van de prachtige stad Como wil wonen, met het prachtige historische centrum binnen de stadsmuren, prachtige winkels, scholen en alle voorzieningen die een stad biedt, maar toch ook vlakbij het prachtige meer. In Como zijn twee treinstations met een perfecte verbinding met de steden Milaan en Lugano (CH), ideaal voor wie moet reizen voor werk in de stad. 

 

  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como
  • Como Lago di Como

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

478 m2 375 m2 Ref. 6596

Villa/Boerenhuis
Comomeer, Montemezzo - Op de heuvels van de zonnige noordwest-oever van het Comomeer, Alto Lario, op een prachtige locatie met panoramisch uitzicht op het Comomeer, bieden we deze volledig gerestaureerde vrijstaande villa aan in het hogere segment, die van oorsprong een antiek "rustico" was. Het resultaat is een eigentijdse interpretatie tussen architectuur, landschap en welzijn. Een ingrijpende renovatie, gepaard gaande met een aanzienlijke uitbreiding, heeft het oorspronkelijke gebouw omgetoverd tot een moderne woning die wel z'n karakter behouden heeft, bestaande uit lichte binnenruimtes die vloeiend overgaan in de buitenruimtes en het panorama. 

Prijs op aanvraag
250 m2 1000 m2 Ref. 6572

Villa/Boerenhuis
Tremezzina - Lenno: In het hart van het hooggewaardeerde Tremezzina, in het prachtige plaatsje Lenno met de suggestieve Baia di Venere, bieden wij een stijlvolle vrijstaande dorpswoning te koop aan, gelegen in een rustige omgeving, ideaal voor wie ver van het verkeer wil wonen zonder af te zien van het gemak van het dorp, dat binnen enkele minuten lopen bereikbaar is. Het pand biedt een prachtig uitzicht op het meer en beschikt over een prachtige privétuin die privacy en ontspanning biedt in een authentieke en karakterestieke  omgeving. In de tuin staan daarbij twee karakteristieke, te renoveren rustici, perfect voor wie extra hobbyruimte of woonruimte wil creëren.

€ 750.000

Hetzelfde type woning

210 m2 120 m2 Ref. 6622

Appartement/In borgo Dorpshuis
Praktische en ruime tussenwoning, 3 slaapkamers, Sauna(!) ,garage, tuin en prachtig uitzicht. Rustige locatie vlakbij het meer, uitermate geschikte voor activieiten als wandelen, trekking, climbing, mountainbiken en watersport.

€ 399.000
400 m2 Ref. 6621

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd herenhuis in borgo Mezzanotte, Pergola, ideaal voor het starten van een toeristische activiteit zoals een B&B

€ 220.000

In dezelfde prijsklasse

80 m2 Ref. 6626

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele kilometers van Ostuni bevindt zich deze sfeervolle eigendom bestaande uit zorgvuldig gerestaureerde trullo en lamia, momenteel in de laatste afwerkingsfase. De woning heeft alle charme van de traditionele Pugliese architectuur behouden, met zichtbare natuursteen, originele gewelven en helderwitte kalkmuren, gecombineerd met modern comfort. De woning beschikt over 2 slaapkamers, een woonkamer, keuken/eetkamer, een badkamer en een technische ruimte die kan worden omgebouwd tot een tweede badkamer. Buiten bevinden zich ruime, groene zones, een sfeervolle pergola, een buitenkeuken en een privézwembad van circa 40 m², compleet met ontspanningsruimte en buitendouche. De woning is voorzien van fotovoltaïsche zonnepanelen, een warmtepomp, airconditioning voor verwarming en koeling, thermisch geïsoleerde ramen en een automatische toegangspoort. Een authentieke en karaktervolle eigendom, ideaal als privéwoning, exclusief vakantieverblijf of investering in het hart van Puglia.

€ 550.000
100 m2 20000 m2 Ref. 6625

Villa/Boerenhuis
In het hart van Puglia, in Ceglie Messapica, een authentiek complex van zorgvuldig gerenoveerde 19e-eeuwse trulli, gelegen op een circa 2 hectare groot panoramisch perceel met een spectaculair uitzicht over de Valle d’Itria. Het complex bestaat uit twee groepen trulli en beschikt over circa 110 m² commerciële oppervlakte, 4 vertrekken, 2 badkamers, een open haard, airconditioning, terrassen, privétuin, garage, parkeerplaatsen en een bovengronds zwembad. Beide delen bieden interessante mogelijkheden voor uitbreiding. Een unieke en authentieke plek, ideaal als privéwoning, tweede huis of project voor toeristische verhuur, voor wie wil genieten van de charme van het echte Puglia in een omgeving van rust, privacy en uitzonderlijke landschappelijke schoonheid.

€ 540.000