Diano S. Pietro

Liguria

250 m2 9000 m2 5 4 Ref. 820 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 6 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Villa op unieke positie met panoramisch uitzicht door het dal over de baai van Diano Marina.

De villa is gebouwd onder architetuur met een zeer hoog afwerkingsniveau en bijzondere details. De woning is verdeeld over 3 verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een grote lichte open ruimte met over de hele lengte een wijds uitzicht op zee. In het midden bevindt zich een loggia. Links daarvan is de ruime moderne keuken met zithoek. Rechts is een ruime zitkamer. Daarnaast is er een kleine badkamer en een grote bergruimte (met wasvoorzieningen). Via een wenteltrap (industrieel design) wordt de eerste etage (onder het schuine dak) bereikt. Deze ruimte wordt gebruikt als gastenverblijf. Hier is een grote open ruimte, een badkamer met bad/douche en een aparte slaapkamer. Centraal bevindt zich een groot dakterras. De glazen wand naar het dakterras kan helemaal worden geopend waardoor binnen en buiten in elkaar over lopen. Op de benedenverdieping bevinden zich 3 slaapkamers waarvan 1 met een eigen badkamer en een aparte ruime badkamer met bad en douche. Er zijn 2 bergruimtes, waarvan een grote van 40 m2.  Over de gehele lengte is een terras met pergola.  Op de benedenverdieping bevindt zich ook het (bovengrondse) zwembad   (7 x 3 m).

De stijl is licht en ruim. Het sluitwerk en de (opengewerkte) luiken zijn ontworpen door een kunstenaar/smid.

Diano Marina bevindt zich op 1 u. van de internationale luchthaven van Nice en van de skipistes van Imperia. Het dichtsbijzijnde dorp met basisvoorziening ligt op 2 km afstand.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000
90 m2 20000 m2 Ref. 6484

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning met trullo, recent gerenoveerd en voorzien van alle comfort, gelegen in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. Dankzij de strategische ligging zijn plaatsen zoals Ostuni en Cisternino eenvoudig bereikbaar, evenals de stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 30 minuten rijden. Volgens de lokale regelgeving kan een vergunning worden aangevraagd voor de bouw van een ingegraven zwembad tot 40 m². Neem contact met ons op voor meer informatie of om deze prachtige woning te bezichtigen.

€ 330.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 55000 m2 Ref. 6351

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een prachtig gerenoveerde en zeer succesvolle Agricamping / Agriturismo in het zuiden van Le Marche. Deze volledig operationele hospitality-onderneming beschikt over een hoofdwoning, diverse appartementen, uitgebreide camping- en glampingfaciliteiten, een groot zwembad en 5,5 hectare grond. De huidige jaaromzet bedraagt ongeveer €144.000.

€ 950.000
95 m2 192 m2 Ref. 6321

Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite badkamer, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.

€ 980.000