Duino-Aurisina

Friuli Venezia Giulia

300 m2 1370 m2 3 3 Ref. 5271 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Op korte afstand van de zee, een exclusieve recent gerenoveerde villa met zwembad.

Het huis is verdeeld over twee verdiepingen en bestaat intern op de begane grond uit een zeer ruime woonkamer met een open haard en wordt gekenmerkt door grote ramen die helderheid geven aan de kamers en uitzicht op het zwembad en het buitenterras. De volledig uitgeruste keuken met meubels en apparaten van hoge kwaliteit, met uitgang naar een grote veranda die geschikt is om een ​​zomerse eethoek te creëren met de mogelijkheid om deze als veranda af te sluiten. We vinden ook een badkamer met ramen en een douche en een kast.

de verbinding met de eerste verdieping is via een open trap omgeven door een groot raam, het slaapgedeelte bestaat uit een hal met op maat gemaakte kasten, hoofdslaapkamer met badkamer met raam en terras, tweepersoonsslaapkamer met terras, twee andere kamers en een groot bad.

De woning beschikt over een dubbele garage, met interne wasruimte, die toegankelijk is via een comfortabele oprit met gemotoriseerde poort, barbecue, ontspanningsruimte, groene zones met irrigatiesysteem, parkeerplaats voor gasten en kelderruimte met berging voor het zwembad. Het gebied van 1350 vierkante meter is uitgerust met een hek waarmee u in absolute privacy kunt leven.

De staat van onderhoud is onberispelijk, de afwerkingen zijn prima met parketvloeren, vloerverwarmingssysteem dat zorgt voor een uitstekende energie-efficiëntie, uitgerust met airconditioningsysteem (koud / warm) verdeeld in verdiepingen, aanleg voor zonnepanelen systeem, systeem gecentraliseerde stofzuiger, " Schuco" ramen.

De Villa is gelegen in een gereserveerde en rustige woonwijk die wordt gekenmerkt door de overwegend aanwezigheid van eengezinswoningen omgeven door groen, tevens gelegen op korte afstand van de Vuurtoren en het Kasteel Duino.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Friuli Venezia Giulia)

52 m2 Ref. 5275

Appartement/In borgo
Appartement op 2de etage direct bij skilift

€ 48.000
200 m2 Ref. 5274

Appartement/In borgo
Luxe penthouse op bovenste 2 verdiepingen met schitterend uitzicht op zee en bergen

€ 1.100.000

Hetzelfde type woning

235 m2 3500 m2 Ref. 6448

Villa/Boerenhuis
Unieke kans op het platteland van Martina Franca met zijn barokke historische centrum: te koop groot landhuis, trullo met meerdere koepels (te renoveren) en een opslagruimte op een perceel van circa 3.500 m². Ideale ligging op korte afstand van twee zeeën en vele bezienswaardigheden in het hart van Puglia!

€ 135.000
298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 3000 m2 Ref. 1124

Villa/Boerenhuis
Half afgebouwde villa op de grens van Ligurie en de Cote dÁzure. 300 meter van zee, uitzicht op de Hanbury Gardens, Montecarlo en de Franse Caps. De villa wordt gebouwd op basis van een oude Rustico. Er is toestemming voor een panoramisch zwembad.

€ 1.400.000