Op korte afstand van de zee, een exclusieve recent gerenoveerde villa met zwembad.
Het huis is verdeeld over twee verdiepingen en bestaat intern op de begane grond uit een zeer ruime woonkamer met een open haard en wordt gekenmerkt door grote ramen die helderheid geven aan de kamers en uitzicht op het zwembad en het buitenterras. De volledig uitgeruste keuken met meubels en apparaten van hoge kwaliteit, met uitgang naar een grote veranda die geschikt is om een zomerse eethoek te creëren met de mogelijkheid om deze als veranda af te sluiten. We vinden ook een badkamer met ramen en een douche en een kast.
de verbinding met de eerste verdieping is via een open trap omgeven door een groot raam, het slaapgedeelte bestaat uit een hal met op maat gemaakte kasten, hoofdslaapkamer met badkamer met raam en terras, tweepersoonsslaapkamer met terras, twee andere kamers en een groot bad.
De woning beschikt over een dubbele garage, met interne wasruimte, die toegankelijk is via een comfortabele oprit met gemotoriseerde poort, barbecue, ontspanningsruimte, groene zones met irrigatiesysteem, parkeerplaats voor gasten en kelderruimte met berging voor het zwembad. Het gebied van 1350 vierkante meter is uitgerust met een hek waarmee u in absolute privacy kunt leven.
De staat van onderhoud is onberispelijk, de afwerkingen zijn prima met parketvloeren, vloerverwarmingssysteem dat zorgt voor een uitstekende energie-efficiëntie, uitgerust met airconditioningsysteem (koud / warm) verdeeld in verdiepingen, aanleg voor zonnepanelen systeem, systeem gecentraliseerde stofzuiger, " Schuco" ramen.
De Villa is gelegen in een gereserveerde en rustige woonwijk die wordt gekenmerkt door de overwegend aanwezigheid van eengezinswoningen omgeven door groen, tevens gelegen op korte afstand van de Vuurtoren en het Kasteel Duino.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Appartement op 2de etage direct bij skilift
Appartement/In borgo
Luxe penthouse op bovenste 2 verdiepingen met schitterend uitzicht op zee en bergen
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop: een antieke kleine masseria op twee verdiepingen met een olijfgaard van 2,5 hectare. Er is een vergunning voor de bouw van een zwembad. De masseria ligt op slechts 2,5 km afstand van San Michele Salentino, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Uitstekende mogelijkheid om een groot vakantiehuis te creëren voor eigen gebruik, maar ook interessant als toeristische accommodatie. Geweldige investering.
Villa/Boerenhuis
Schitterende masseria gelegen op ongeveer 4 kilometer afstand van Ceglie Messapica, prachtig gerenoveerd met een groot zoutwaterzwembad omgeven door groene olijfgaarden, typisch voor dit gebied. De masseria verkeert in uitstekende staat. Mis de kans niet om deze prachtige boerderij te bezitten, waar aan elk detail is gedacht om een unieke en onvergetelijke ervaring te bieden. Neem contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging te organiseren.