Lignano Sabbiadoro (Riviera)

Friuli Venezia Giulia

100 m2 3 2 Ref. 5270 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

In Lignano Riviera, nabij het strandkantoor nr. 5, bieden we een exclusieve vrijstaande villa aan op een steenworp afstand van het strand en in een rustige en privé-omgeving.

 

Volledig gerenoveerd in 2021.

Het bestaat uit een woonkamer met keuken en directe toegang tot de patio en de privétuin. Er zijn twee tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een grote badkamer. De derde kamer is eenpersoonskamer. Het geheel wordt gecompleteerd door een kamer die gebruikt kan worden als kastenwand en de hoofdbadkamer. Beide badkamers hebben ramen.

 

In totaal heeft het pand een oppervlakte van circa 100 vierkante meter.

 

De aankoop is onderworpen aan registratiebelasting en niet aan btw.

  • Lignano Sabbiadoro (Riviera) Friuli Venezia Giulia
  • Lignano Sabbiadoro (Riviera) Friuli Venezia Giulia
  • Lignano Sabbiadoro (Riviera) Friuli Venezia Giulia
  • Lignano Sabbiadoro (Riviera) Friuli Venezia Giulia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Friuli Venezia Giulia)

52 m2 Ref. 5275

Appartement/In borgo
Appartement op 2de etage direct bij skilift

€ 48.000
200 m2 Ref. 5274

Appartement/In borgo
Luxe penthouse op bovenste 2 verdiepingen met schitterend uitzicht op zee en bergen

€ 1.100.000

Hetzelfde type woning

220 m2 1900 m2 Ref. 6633

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Romantisch natuurstenen huis op prachtige locatie in het noorden van Le Marche met 4 slaap- en 3 badkamers.

€ 335.000
254 m2 750 m2 Ref. 6632

Villa/Boerenhuis
Suna, Verbania - exclusieve villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore. Op een van de meest rustige en gegeerde locaties van Verbania, hoger gelegen boven het sfeervolle dorp Suna, bevindt zich deze elegante, vrijstaande villa met een weids en open uitzicht over het Lago Maggiore en het omliggende landschap. De woning ligt in een discrete, residentiële omgeving, omgeven door groen en geniet dankzij de gunstige oriëntatie van een overvloed aan natuurlijk licht gedurende een groot deel van de dag. Het ruime terras vormt de ideale plek om te genieten van het panoramische uitzicht over het meer en de wisselende lichtinval, van de vroege ochtend tot de avond. Een bijzondere troef van deze villa is de combinatie van privacy, rust en de nabijheid van het levendige leven aan het meer. De sfeervolle promenade van Suna, met haar restaurants, cafés, lokale winkels en strandfaciliteiten, bevindt zich op slechts enkele minuten wandelen. Zo geniet u van een rustige, private woonomgeving, terwijl alle charme en voorzieningen van het meer binnen handbereik liggen.

€ 1.280.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 1700 m2 Ref. 6624

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.

€ 500.000
100 m2 1000 m2 Ref. 6604

Villa/Boerenhuis
Mooie nieuwe villa met prive zwembad in Noto

€ 450.000