Lignano Sabbiadoro (Riviera)

Friuli Venezia Giulia

100 m2 3 2 Ref. 5270 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

In Lignano Riviera, nabij het strandkantoor nr. 5, bieden we een exclusieve vrijstaande villa aan op een steenworp afstand van het strand en in een rustige en privé-omgeving.

 

Volledig gerenoveerd in 2021.

Het bestaat uit een woonkamer met keuken en directe toegang tot de patio en de privétuin. Er zijn twee tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een grote badkamer. De derde kamer is eenpersoonskamer. Het geheel wordt gecompleteerd door een kamer die gebruikt kan worden als kastenwand en de hoofdbadkamer. Beide badkamers hebben ramen.

 

In totaal heeft het pand een oppervlakte van circa 100 vierkante meter.

 

De aankoop is onderworpen aan registratiebelasting en niet aan btw.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Friuli Venezia Giulia)

52 m2 Ref. 5275

Appartement/In borgo
Appartement op 2de etage direct bij skilift

€ 48.000
200 m2 Ref. 5274

Appartement/In borgo
Luxe penthouse op bovenste 2 verdiepingen met schitterend uitzicht op zee en bergen

€ 1.100.000

Hetzelfde type woning

126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000
204 m2 1000 m2 Ref. 6432

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan “La Casa della Vigna”, een nieuw gebouwde villa gelegen op de heuvels van Meina, in een panoramische ligging die rust en veel licht biedt, met een betoverend uitzicht op het Lago Maggiore. De omgeving is ideaal voor wie privacy en direct contact met de natuur zoekt, met grond die geschikt is voor de teelt van wijnstokken en fruitbomen, terwijl lokale voorzieningen toch gemakkelijk bereikbaar zijn. Het architectonisch ontwerp van de villa hanteert een moderne en strakke vormen, gekenmerkt door eenvoudige volumes en grote raampartijen die het natuurlijke licht overvloedig binnenlaten.

€ 1.280.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000
290 m2 3680 m2 Ref. 6410

Villa/Boerenhuis
Gerenoveerde villa met zwembad (5 x 10 m) en panoramisch uitzicht, gelegen in een privé maar niet afgelegen positie nabij San Ginesio en Tolentino, in de provincie Macerata. De woning beschikt over een omheinde tuin van circa 3.680 m², drie bijgebouwen en is verdeeld over drie niveaus. Volledig gerenoveerd in 2011 en voorzien van alle hoofdvoorzieningen. Een deel van het meubilair is inbegrepen in de verkoop.

€ 450.000