De vrijstaande villa is verdeeld in drie volledig onafhankelijke appartementen en omgeven door een privétuin van meer dan 1000 m².
*Het appartement op de begane grond, dat toegankelijk is via een prachtige tuin met twee grote kaki's (bomen) , bestaat uit een hal, woonkamer met open keuken, twee tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers.
*Het appartement op de eerste verdieping bestaat uit een entrée, woonkamer met open haard en balkon vanwaar een prachtig uitzicht op het meer en Bellagio, twee slaapkamers en een badkamer.
*Op eigen terrein is er nog een romantisch bijgebouw dat als gastenverblijf gebruikt wordt, bestaande uit een woonkamer met open keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed met en-suite badkamer.
Vanaf alle appartementen is er prachtig uitzicht op het Comomeer en de punt van Bellagio. Aan de zuidkant van het eigendom is er een tuin met een gereedschapsschuurtje en eventueel de mogelijkheid een klein zwembad te bouwen.
Interessante investeringsmogelijkheid, eventueel direct te verhuren of voor eigen gebruik. Ook geschikt om permanent te bewonen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
In het dorpje Moglio, op een panoramische positie, bieden we te koop aan een prachtige villa in liberty-stijl, daterend uit begin 1900, verdeeld over drie verdiepingen.Omheinde, parkachtige tuin, beplant met fruitbomen, bij de kleine fontein met goudvissen is een terras gecreëerd, perfect om buiten te eten, en een meer gereserveerd deel van de tuin waar een zwembad aangelegd zou kunnen worden.
Villa/Boerenhuis
Tremezzina - Lenno: Een prachtige vrijstaande villa gelegen op loopafstand van het meer en de prachtige baai van Lenno, met overdekt zwembad, eigen oprijlaan en garage, een privé-tuin rondom de woning en een ruim terras met barbecue.