Loveno

Lago di Como

320 m2 1000 m2 5 4 Ref. 5203 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 4 km van meer
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Status: Beschikbaar

De vrijstaande villa is verdeeld in drie volledig onafhankelijke appartementen en omgeven door een privétuin van meer dan 1000 m².

*Het appartement op de begane grond, dat toegankelijk is via een prachtige tuin met twee grote kaki's (bomen) , bestaat uit een hal, woonkamer met open keuken, twee tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers.
*Het appartement op de eerste verdieping bestaat uit een entrée, woonkamer met open haard en balkon vanwaar een prachtig uitzicht op het meer en Bellagio, twee slaapkamers en een badkamer.
*Op eigen terrein is er nog een romantisch bijgebouw dat als gastenverblijf gebruikt wordt, bestaande uit een woonkamer met open keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed met en-suite badkamer.
Vanaf alle appartementen is er prachtig uitzicht op het Comomeer en de punt van Bellagio. Aan de zuidkant van het eigendom is er een tuin met een gereedschapsschuurtje en eventueel de mogelijkheid een klein zwembad te bouwen.

Interessante investeringsmogelijkheid, eventueel direct te verhuren of voor eigen gebruik. Ook geschikt om permanent te bewonen.   

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

86 m2 60 m2 Ref. 6515

Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.

€ 430.000
68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000

In dezelfde prijsklasse

190 m2 Ref. 5682

Villa/Boerenhuis
In het dorpje Moglio, op een panoramische positie, bieden we te koop aan een prachtige villa in liberty-stijl, daterend uit begin 1900, verdeeld over drie verdiepingen.Omheinde, parkachtige tuin, beplant met fruitbomen, bij de kleine fontein met goudvissen is een terras gecreëerd, perfect om buiten te eten, en een meer gereserveerd deel van de tuin waar een zwembad aangelegd zou kunnen worden.

€ 1.000.000
300 m2 Ref. 5391

Villa/Boerenhuis
Tremezzina - Lenno: Een prachtige vrijstaande villa gelegen op loopafstand van het meer en de prachtige baai van Lenno, met overdekt zwembad, eigen oprijlaan en garage, een privé-tuin rondom de woning en een ruim terras met barbecue.

€ 1.000.000