San Siro

Lago di Como

115 m2 3 2 Ref. 6048 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 0.5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Ontdek de tijdloze elegantie van dit unieke appartement, gelegen op een exclusieve locatie direct aan het meer!

Deze 19e-eeuwse residentie is een juweeltje in "Liberty Style" en maakt deel uit van de beroemde Villa Gaeta, Het is gelegen in een goed onderhouden parktuin met directe toegang tot het meer, een privéstrand en een bootplaats. Uniek!

Het appartement bevindt zich in het gebouw dat ooit werd gebruikt als conciërge-woning en heeft intern en extern een complete  renovatie ondergaan. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over een groot terras met een adembenemend uitzicht: op de eerste verdieping vinden we de hal, een woonkamer met grote ramen die uitlopen op het terras, een keuken, een grote slaapkamer en een badkamer; op de begane grond is er een tweede slaapkamer, een badkamer en een studeerkamer

De prachtige en goed onderhouden parktuin, die grenst aan het meer, een privéstrand, aanlegsteiger en bootplaats, maken van deze residentie een unieke plek om van de schoonheid van het Comomeer te genieten, waar er nog maar weinig van te vinden zijn..

Bij het appartement behoren twee kelders/opbergruimtes, twee parkeerplaatsen op het terrein, een aanlegsteiger voor boten en een zwembad voor gezamenlijk gebruik bij het bovengelegen complex, dat te voet in enkele minuten te bereiken is.

Kenmerken: Open haard, Elektrische poort, Bootdok, Dubbele beglazing, Dubbele ingang, Satellietsysteem, Trapleuningen, Onafhankelijke ingang, Zwembad, Gepantserde deur, Berging, Elektrische rolluiken, Buitentafels

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
70 m2 Ref. 6160

Appartement/In borgo
Domaso - In een rustige wijk gelegen boven het bekende dorp Domaso, hebben we dit prachtige, moderne en recent gebouwde appartement, met privè-tuin en een onbetaalbaar panoramisch uitzicht over het Comomeer en het omliggende berglandschap. Onder het complex zit een ruime garage inclusief de prijs en er is een fijn zwembad voor gezamenlijk gebruik. Het appartement met twee slaapkamers en twee badkamers is voorzien van alle wooncomfort en moderne installaties, zoals een warmtepomp, een koelsysteem, vloerverwarming en heeft een A4 energiecertificaat. 

Prijs op aanvraag

Hetzelfde type woning

160 m2 Ref. 6180

Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.

€ 270.000
220 m2 Ref. 6176

Appartement/In borgo
Exclusief appartement op de bovenste verdieping (vierde) van een elegant historisch gebouw, onlangs gerenoveerd met een nieuw dak en een nieuwe gevel, gelegen op een centrale en panoramische locatie. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en biedt een ongeëvenaard uitzicht op de zee en de omliggende vallei.

€ 650.000

In dezelfde prijsklasse

950 m2 100000 m2 Ref. 6147

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een masseria uit de jaren ‘40 in Ginosa, bestaande uit verschillende appartementen met badkamer en keuken. De boerderij is omgebouwd tot een Bed & Breakfast en een wijnmakerij en ligt op een perceel van ongeveer 10 hectare, bebouwd met wijngaarden, olijfgaarden en een prachtige citrusboomgaard. De aandacht voor detail bij de restauratie, de nabijheid van één van de mooiste zeeën van Italië en de geur van oranjebloesem op warme zomeravonden maken dit pand fascinerend. Wij bieden dit pand aan voor diegenen die willen investeren in het prachtige Puglia en hun dromen willen verwezenlijken. Voor meer informatie en het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 1.500.000
600 m2 70000 m2 Ref. 5551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Restauratie-project: Schitterend en nagenoeg onvindbaar qua stijl en ligging met enorm potentieel op een van de mooiste locaties in Toscane. Optimaal als luxe privé buitenverblijf of luxe toeristisch onderkomen. 7 ha terrein met wijnranken ( Chianti!!) en olijfgaarden kan gereduceerd worden tot 1 ha.

Prijs op aanvraag