Recentelijk gerenoveerd en volledig nieuw gemeubileerd appartement in een residence op loopafstand van het meer en de dorpskern. Rivoltella ligt tussen de twee top-locaties Desenzano en Sirmione die beiden per auto, fiets of zelfs te voet bereikbaar zijn. Een uitstekende locatie voor een vakantie maar zeker ook voor langer verblijf gezien ook de goed verbinding met de steden Verona en Brescia en de luchthavens van Verona en Bergamo. Met de trein is men ook in een oogwenk in Venetie en Padova.
De perfect afgewerkte woning (75 m2) is gelegen op de eerste verdieping, makkelijk bereikbaar via een externe trap vanaf de vrije parkeerplaatsen of vanuit de ruime parkeergarage met royaal bemeten box(ca. 30 m2, eigendom) onder het complex. Indeling: entree hal met corridor naar een een zeer lichtrijke woonkamer met open keuken. Vanuit woonkamer/keuken bieden twee grote schuifpuien toegang tot een royaal bemeten terras (ca. 18m2) dat deel is overdekt (zowel schaduw als zon zijn voorhanden). Naast de living/keuken, voert een korte gang met wandkasten en wasmachine, naar de badkamer met inloop-douche, de master slaapkamer en de tweede kleinere slaapkamer. De slaapkamers zijn voorzien van airco.
Het gebouw, in hoefijzer-vorm 'omarmt' het centraal gelegen gemeenschappelijke park met groot zwembad en kleiner kinderbad. Het rustig gelegen complex bevindt zich op circa 100 meter van de weg rond het meer; aan de overkant van de weg bereikt men direct het meer zelf.
De woning is voorzien van energie-zuinige kozijnen met dubbel glas en verkeert in optimale staat. De condominio (VVE)- kosten bedroegen in het laatste jaar circa 2.500,- euro.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Luxueuze hoekwoning in fascinerend oud klooster op top-locatie. 2 twee persoons en 1 ee-persoons slaapkamer, 3 badkamers, privé tuin en dubbele garage.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse