Op een prachtige locatie in het centrum van een klein dorp op de heuvel even boven Toscolano, op 2,5 km van het meer, vroeg 20e-eeuwse villa met prachtig uitzicht op het meer en een twee panoramische terrassen. De woning telt 4 verdiepingen die als volgt zijn ingedeeld.
- op de begane grond: grote woonkamer met open haard, aparte keuken met open haard, een slaapkamer, studeerkamer en twee badkamers;
- op de eerste verdieping: woonkamer met toegang tot de twee panoramische terrassen met uitzicht op het meer, tweepersoons slaapkamer en badkamer;
- op de zolderverdieping, tweepersoons slaapkamer , twee kleinere slaapkamers en een badkamer;
- souterrain: kelder verdeeld in drie vertrekken.
De binnenplaats biedt plaats aan twee auto's.
Het gebouw is in 1999 volledig gerenoveerd en is direct bewoonbaar. De royale afmetingen, de indeling en de uitstekende panoramische locatie bieden goede mogelijkheden tot het realiseren van een B&B.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Luxueuze hoekwoning in fascinerend oud klooster op top-locatie. 2 twee persoons en 1 ee-persoons slaapkamer, 3 badkamers, privé tuin en dubbele garage.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.
Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens