Gignese

Lago Maggiore

165 m2 2 3 Ref. 6074 Bewaren
  • Dorpshuis
  • 8 km van meer
  • Tuin
  • Balkon
  • Status: Beschikbaar

In het historische centrum van Vezzo, een gehucht van Gignese, op de heuvels van Stresa en het Lago Maggiore, staat dit mooi  opgeknapt dorpshuis met gezamenlijke binnenplaats te koop.

De woning, verdeeld over drie verdiepingen, is te bereiken via een gezellige zeer zonnige en rustige binnenplaats die in gemeenschappelijk gebruik is met twee andere woningen.

De ingang is op de begane grond waarbij men direct in de woonkamer komt met grote keuken en zithoek, ook bevindt zich hier een grote badkamer. Een comfortabele interne trap leidt naar het slaapgedeelte waar we op de eerste verdieping een hal, een badkamer en een grote slaapkamer met tweepersoonsbed hebben en op de tweede verdieping vinden we een slaapkamer, een complete badkamer en een grote zolderkamer in gebruik als slaap-/studeerkamer; alle kamers op de eerste en tweede verdieping hebben comfortabele balkons.

Er bestaat de mogelijkheid tot het creëren van overdekte parkeerplaatsen met ingang vanaf de straat.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

210 m2 1500 m2 Ref. 6342

Villa/Boerenhuis
Te koop in de populaire badplaats Ranco, een prachtige villa gelegen in een rustige omgeving, op slechts enkele stappen van de oevers van het Lago Maggiore. De woning biedt een adembenemend uitzicht over zowel het meer als de imposante omliggende bergen. De villa, met een oppervlakte van circa 210 m², strekt zich uit over drie verdiepingen en beschikt over ruime binnen- en buitenruimtes. Vanaf de hoofdingang leidt een elegante oprijlaan naar de dubbele garage en de buitenparkeerplaatsen.

€ 690.000
48 m2 Ref. 6331

Appartement/In borgo
Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.

€ 68.000

Hetzelfde type woning

95 m2 Ref. 6340

Dorpshuis
Dit historische dorpshuis, gelegen in het hart van het historische centrum van Dolceacqua, in het voetgangersgebied, combineert de charme van weleer met modern comfort. De woonoppervlakte van ongeveer 96 m² (170 m² commercieel) is verdeeld over vier verdiepingen.

€ 275.000
150 m2 Ref. 6333

Dorpshuis
Tremezzina - Op een van de meest gewilde locaties aan het Comomeer, bieden we een elegante kleine "villetta" met uitzicht, in een klein wooncomplex van slechts vier eenheden, elk met een eigen ingang en een eigen tuin. Het huis ligt in een rustige woonwijk met gunstige zonligging, op circa 1 km vanaf het dorp met alle voorzieningen, en het meer.  

€ 550.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 5900 m2 Ref. 6330

Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.

€ 175.000
240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000