Montegiove - luxe villa met uitzicht op zee.
Op een paar kilometer van het centrum van Fano, aan de voet van de Eremo ligt deze prestigieuze residentie; het uitzicht op zee is uniek en spectaculair, zowel vanaf het terras als uit het huis. De villa is omgeven door een landgoed: een enorm park met eeuwenoude bomen en grasland, en als volgt ingedeeld:
Begane grond: grote woonkamer met open haard, zit- en eethoek, grote keuken met open haard, studeerkamer, tweepersoonsslaapkamer, badkamer en heerlijke veranda. Een externe en interne trap verbindt zowel de kelderverdieping, waar zich de kelder en berging bevinden, als de eerste verdieping.
De eerste verdieping heeft externe toegang tot een zeer groot terras dat zich uitstrekt over drie zijden van het gebouw. Op deze etage zijn een woonkamer met open haard, drie slaapkamers en een badkamer. Op de zolderverdieping, die perfect is afgewerkt, bevinden zich drie grote kamers, een wasruimte, een terrasje en een grote berging. In een apart gebouw is de garage gesitueerd waar 3 parkeerplaatsen zijn.
Er is een waterput voor irrigatie. Alle nutsvoorzieningen zijn aangesloten. Terrein circa 4 ha.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.
Villa/Boerenhuis
Exclusieve ecologische stazzo met zwembad en olijfgaard op een toplocatie tussen Olbia, San Pantaleo, Porto Cervo en Porto Rotondo. De eigendom bestaat uit een hoofdwoning en een aangrenzend bijgebouw, omgeven door circa 160 geïrrigeerde olijfbomen en het karakteristieke Gallurese landschap. Dankzij de energiezuinige bouw, hoogwaardige afwerking en uitstekende privacy vormt dit een ideale woning voor permanent verblijf, vakantiegebruik of investering. Op slechts twintig minuten van de internationale luchthaven en ferryhaven van Olbia en nabij meer dan dertig stranden, jachthavens, golfbanen en alle voorzieningen die Noord-Sardinië zo geliefd maken.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan “La Casa della Vigna”, een nieuw gebouwde villa gelegen op de heuvels van Meina, in een panoramische ligging die rust en veel licht biedt, met een betoverend uitzicht op het Lago Maggiore. De omgeving is ideaal voor wie privacy en direct contact met de natuur zoekt, met grond die geschikt is voor de teelt van wijnstokken en fruitbomen, terwijl lokale voorzieningen toch gemakkelijk bereikbaar zijn. Het architectonisch ontwerp van de villa hanteert een moderne en strakke vormen, gekenmerkt door eenvoudige volumes en grote raampartijen die het natuurlijke licht overvloedig binnenlaten.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.