Mondavio

Le Marche

230 m2 4000 m2 5 2 Ref. 6133 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Dit prachtige landhuis, met een totaal woonoppervlak van 230 m² is gelegen op een steenworp afstand van de schitterende middeleeuwse stad Mondavio, provincie Pesaro Urbino. 

Het totaal gerestaureerde huis ligt in een wonderschone omgeving, en is verdeeld over twee verdiepingen, elk met een eigen ingang, waardoor het ideaal is als eengezinswoning of om te splitsen in twee wooneenheden. 

De begane grond met schitterende terracotta vloeren bestaat uit een keuken, woonkamer, twee slaapkamers, badkamer en een mooi overdekt terras. 

Eerste verdieping: grote woonkamer, keuken met kitchenette, drie slaapkamers, elk voorzien van airconditioning. De verdieping wordt gecompleteerd door een terras dat een aangename buitenruimte biedt. Aan de zijkant van het huis, met onafhankelijke toegang van buitenaf, bevindt zich een praktische wasruimte met een extra badkamer met douche.  

Het huis is omgeven door een goed onderhouden tuin van ongeveer 4.000 m2 met een waterbron voor irrigatie van de tuin en een groot zwembad. Het panoramische uitzicht op de omliggende heuvels en de naburige dorpen zorgt voor unieke emoties. Mogelijkheid om 4,5 hectare extra land te kopen met olijfbomen. Alle voorzieningen zijn op loopafstand en de Adriatische stranden liggen op slechts 20 kilometer. 

 

Afstand Adriatische kust: 20 km 

Afstand internationale luchthaven van Ancona, Falconara: 50 km 

  

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
276 m2 1210 m2 Ref. 6179

Villa/Boerenhuis
Charmant boerenhuis gelegen op een heuveltop te midden van de prachtige wijngaarden. Deze karaktervolle oude pastorie is aan 3 zijden vrijstaand en heeft een gevel van traditionele baksteen. Er zijn veel originele details bewaard gebleven waaronder gewelfde plafonds, houten balken en originele deuren. Mooi zwembad en geweldig uitzicht op de heuvels en wijngaarden van de Monferrato. Een echte parel die u gezien moet hebben!

€ 630.000

In dezelfde prijsklasse

275 m2 15800 m2 Ref. 6123

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Ostuni, grote villa, bestaande uit 3 wooneenheden, met in totaal 5 slaapkamers en 6 badkamers. Volgens de huidige regelgeving is het ook mogelijk om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad van maximaal 40 m². Uitstekende investering vlakbij de meest betoverende plekken van Puglia! 

€ 790.000