Mondavio

Le Marche

230 m2 4000 m2 5 2 Ref. 6133 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Dit prachtige landhuis, met een totaal woonoppervlak van 230 m² is gelegen op een steenworp afstand van de schitterende middeleeuwse stad Mondavio, provincie Pesaro Urbino. 

Het totaal gerestaureerde huis ligt in een wonderschone omgeving, en is verdeeld over twee verdiepingen, elk met een eigen ingang, waardoor het ideaal is als eengezinswoning of om te splitsen in twee wooneenheden. 

De begane grond met schitterende terracotta vloeren bestaat uit een keuken, woonkamer, twee slaapkamers, badkamer en een mooi overdekt terras. 

Eerste verdieping: grote woonkamer, keuken met kitchenette, drie slaapkamers, elk voorzien van airconditioning. De verdieping wordt gecompleteerd door een terras dat een aangename buitenruimte biedt. Aan de zijkant van het huis, met onafhankelijke toegang van buitenaf, bevindt zich een praktische wasruimte met een extra badkamer met douche.  

Het huis is omgeven door een goed onderhouden tuin van ongeveer 4.000 m2 met een waterbron voor irrigatie van de tuin en een groot zwembad. Het panoramische uitzicht op de omliggende heuvels en de naburige dorpen zorgt voor unieke emoties. Mogelijkheid om 4,5 hectare extra land te kopen met olijfbomen. Alle voorzieningen zijn op loopafstand en de Adriatische stranden liggen op slechts 20 kilometer. 

 

Afstand Adriatische kust: 20 km 

Afstand internationale luchthaven van Ancona, Falconara: 50 km 

  

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
70 m2 6833 m2 Ref. 6545

Villa/Boerenhuis
Midden in het betoverende landschap van de Valle d’Itria ligt dit elegante complex van een gerenoveerde trullo en lamia, waar authenticiteit, privacy en modern comfort samenkomen. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime leefruimte met open keuken, twee badkamers en prachtige buitenruimtes met zwembad, buitenkeuken, houtoven en barbecue. Omgeven door een perceel van circa 6.800 m² met eeuwenoude olijfbomen, kurkeiken en mediterrane vegetatie vormt dit een unieke kans voor wie droomt van een karaktervolle woning of investering in één van de meest geliefde regio’s van Puglia.

€ 345.000

In dezelfde prijsklasse

450 m2 70000 m2 Ref. 6535

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.

€ 750.000
300 m2 1800 m2 Ref. 6519

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en besloten locatie, op korte afstand van het strand en de jachthaven 'Marina di Verbella', bieden wij een charmante vrijstaande villa te koop aan, gelegen in de wijk Sant’Anna, een van de meest gewilde woongebieden van Sesto Calende. De villa werd gebouwd in 1928 en in de jaren negentig volledig gerenoveerd. Daarbij bleef de oorspronkelijke historische charme perfect behouden dankzij het zorgvuldige herstel van architectonische details zoals de decoraties op de gevels, de mozaïekvloeren in marmer en de interne stenen trap. De woning strekt zich uit over drie verdiepingen met een totale oppervlakte van meer dan 300 m², aangevuld met een garage van 60 m² met directe toegang tot de woning.

€ 750.000