Monteleone di Fermo

Le Marche

90 m2 2 2 Ref. 5933 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van zee
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

Casa Leopardi is een prachtig appartement gelegen in het historisch centrum van Monteleone di Fermo, een stadje dat de essentie van Le Marche belichaamt. De zorgvuldige restauratie heeft het historische karakter van het appartement bewaard, terwijl het toch voldoet aan de eisen van modern comfort. Het terras is uniek, een kleine serene oase waar men kan ontspannen en de tijdloze schoonheid van het Marchigiaanse landschappen kan bewonderen; de glooiende groene heuvels en de blauwe bergen van het Nationaal Park Sibillini. Ook voor een BBQ of een aperitivo is het de perfecte plek.

Het appartement beslaat een comfortabele 90 vierkante meter en is zorgvuldig ingedeeld over twee niveaus. De twee niveaus van het appartement bieden een slimme indeling die zowel openheid als privacy bevordert. Met twee slaapkamers en twee badkamers is het ideaal voor gezinnen of koppels die op zoek zijn naar een ruime en toch intieme leefomgeving. 

Casa Leopardi is de thuisbasis voor avonturen en ontdekkingen in de omliggende heuvels, bergen, historische stadjes, stranden, cultuur, culinair... een dan weer een rustige plek om terug te keren na een dagje van verkenning en genieten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

75 m2 Ref. 6199

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, een charmant stadje met smalle straatjes en een witgekalkt huizen, vinden we dit appartement op de eerste verdieping bestaande uit een woonkamer, kitchenette, 2 slaapkamers en badkamer. Het appartement is direct bewoonbaar. Het sterke punt van dit appartement is het dakterras met een adembenemend uitzicht over Ostuni, het middeleeuwse kasteel en de kerk van San Rocco. Geweldige prijs! 

€ 95.000
102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

131 m2 7530 m2 Ref. 6239

Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo

€ 145.000
170 m2 1800 m2 Ref. 6238

Villa/Boerenhuis
Villa in Villafrati

€ 120.000