Volledig gerestaureerd 2-slaapkamer appartement in rustige Borgo met subliem uitzicht.
Het appartement bevindt zich in het midden van een kleine ommuurde borgo die dateert van 1300 van ongeveer 20 huizen, waarvan er slechts enkele bewoond zijn. Het dorpje ligt op een hoogte van bijna 500 meter en heeft daarom een weids uitzicht. De toegang van het appartement is direct vanaf het smalle voetgangers-straatje in het midden van het dorpje. De achterzijde bevindt zich aan de dorpsmuur en van daaruit heeft men een prachtig uitzicht. Op de begane grond bevinden zich de kleine woonkeuken, 2 ruime slaapkamers en een badkamer. Vanuit de woonkeuken is de ruime bergzolder bereikbaar. In het souterain bevinden zich bergingen waarvan 1 in gebruik is bij de huidige eigenaar van het appartement. Vanuit het naastgelegen tuintje, dat niet tot het eigendom behoort, heeft men een prachtig uitzicht met, bij helder weer, zicht op zee. Het appartement verkeerd in uitstekende staat van onderhoud. De keurige en kwalitatief uitstekende inrichting kan worden overgenomen. Het appartement is een goede optie voor rustzoekers in een enigszins verlaten, authentieke borgo op een fantastische plek met Italiaanse buren.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa il Tartufo is een gerestaureerde bakstenen boerderij die te koop is tussen Montalto delle Marche en Montedinove, in Le Marche. De huis is gemakkelijk bereikbaar vanaf de provinciale weg van Cuprense, biedt deze tweelaagse boerderij adembenemende panoramische uitzichten die zich uitstrekken over de glooiende heuvels van Le Marche en reiken tot aan de Adriatische Zee.
Appartement/In borgo
Appartamento Gabriele is een ruim appartement te koop van 125 vierkante meter gelegen in het hart van Civitanova Marche dichtbij het strand.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Appartamento dei Merletti is een uniek appartement te koop in het pittoreske stadje Offida, bekend om zijn kantwerkerfgoed. Dit prachtig gerenoveerde appartement biedt een prachtig uitzicht op het Marchigiaanse platteland vanaf de toplocatie op de bovenste verdieping van een elegant palazzo.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Casa Ciro is een charmant dorpshuis te koop in het hart van het historische centrum van Ripatransone. Het dorpshuis is direct bewoonbaar, heeft vier verdiepingen. Deze residentie is meer dan een huis; het is een toegangspoort tot het rijke tapijt van de Italiaanse cultuur. Ripatransone is een dorp dat trots is op zijn panoramische vergezichten, wat de bijnaam ‘Belvedere del Piceno’ heeft verdiend.
Restauratieproject
Op een prachtige locatie in de provincie Ancona, is deze compleet te restaureren boerderij met bijgebouw te koop.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Casa Tonino is een oude boerderij die te koop staat in Le Marche, een prachtige regio in Italië. De boerderij ligt in Loro Piceno, een charmant stadje dat bekend staat om zijn Vin Cotto-festival.