Appartamento dei Merletti is een uniek appartement te koop in het pittoreske stadje Offida, bekend om zijn kantenklossen. Dit prachtig gerenoveerde appartement biedt een prachtig uitzicht op het Marchigiaanse platteland vanaf een toplocatie op de bovenste verdieping van een elegant palazzo.
Het interieur beschikt over een royale woon- en keukenruimte die uitkomt op een gezellig op het zuiden gericht terras, wat een prettig toevluchtsoord biedt boven het levendige stadje. Het terras heeft een fantastisch uitzicht op het omliggende landschap, van de Adriatische Zee tot de Apennijnen, door glooiende heuvels bezaaid met wijngaarden, zonnebloemen, olijfbomen en graanvelden. Een veelzijdige studioruimte kan extra accommodatie bieden, naast een goed ingerichte badkamer en een hoofdslaapkamer die baadt in natuurlijk licht van een dakraam. Ook aan de praktische kant is gedacht met een bijkeuken met gootsteen, opbergruimte en wasmachine. Het appartement heeft airconditioning.
De locatie van het appartement is ideaal om de lokale cultuur te ervaren, gelegen aan de hoofdweg naar het beroemde hoofdplein van Offida en grenzend aan het Kantenklos-museum, een bewijs van de ambachtelijke erfenis van de stad. Met een bewezen geschiedenis van vakantieverhuur biedt dit pand een uitstekende kans voor degenen die op zoek zijn naar een woning met een dubbel doel die zowel als een persoonlijk toevluchtsoord als een winstgevende huurinvestering kan dienen.
Appartamento dei Merletti ligt ook op slechts 20 minuten rijden van de populaire badplaats Grottamare.
Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van een palazzo van drie verdiepingen en er is geen lift.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Villa/Boerenhuis
Casa Allegra is een volledig gerenoveerde landelijke woning in de heuvels van Le Marche, omringd door groen en met veel privacy, comfort en panoramische uitzichten. De woning werd in 2016 gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een aardbevingsbestendige constructie en beschikt over twee slaapkamers, een lichte leefruimte, een fraai aangelegde tuin, een verwarmd zwembad van 9 x 4 meter en toegang tot een privéplek aan de beek. Dankzij vloerverwarming, airconditioning, warmtepomp, zonnepanelen en een gashaard is de woning geschikt voor comfortabel wonen in alle seizoenen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia