Offida

Le Marche

91 m2 1 1 Ref. 6007 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 44 km van meer
  • 18 km van zee
  • Terras
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Appartamento dei Merletti is een uniek appartement te koop in het pittoreske stadje Offida, bekend om zijn kantenklossen. Dit prachtig gerenoveerde appartement biedt een prachtig uitzicht op het Marchigiaanse platteland vanaf een toplocatie op de bovenste verdieping van een elegant palazzo.

Het interieur beschikt over een royale woon- en keukenruimte die uitkomt op een gezellig op het zuiden gericht terras, wat een prettig toevluchtsoord biedt boven het levendige stadje. Het terras heeft een fantastisch uitzicht op het omliggende landschap, van de Adriatische Zee tot de Apennijnen, door glooiende heuvels bezaaid met wijngaarden, zonnebloemen, olijfbomen en graanvelden. Een veelzijdige studioruimte kan extra accommodatie bieden, naast een goed ingerichte badkamer en een hoofdslaapkamer die baadt in natuurlijk licht van een dakraam. Ook aan de praktische kant is gedacht met een bijkeuken met gootsteen, opbergruimte en wasmachine. Het appartement heeft airconditioning.

De locatie van het appartement is ideaal om de lokale cultuur te ervaren, gelegen aan de hoofdweg naar het beroemde hoofdplein van Offida en grenzend aan het Kantenklos-museum, een bewijs van de ambachtelijke erfenis van de stad. Met een bewezen geschiedenis van vakantieverhuur biedt dit pand een uitstekende kans voor degenen die op zoek zijn naar een woning met een dubbel doel die zowel als een persoonlijk toevluchtsoord als een winstgevende huurinvestering kan dienen.

Appartamento dei Merletti ligt ook op slechts 20 minuten rijden van de populaire badplaats Grottamare.

Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van een palazzo van drie verdiepingen en er is geen lift.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000

Hetzelfde type woning

75 m2 Ref. 6199

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, een charmant stadje met smalle straatjes en een witgekalkt huizen, vinden we dit appartement op de eerste verdieping bestaande uit een woonkamer, kitchenette, 2 slaapkamers en badkamer. Het appartement is direct bewoonbaar. Het sterke punt van dit appartement is het dakterras met een adembenemend uitzicht over Ostuni, het middeleeuwse kasteel en de kerk van San Rocco. Geweldige prijs! 

€ 97.000
102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

360 m2 27500 m2 Ref. 6204

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen.

€ 185.000
52 m2 Ref. 6195

Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht

€ 165.000