Offida

Le Marche

91 m2 1 1 Ref. 6007 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 44 km van meer
  • 18 km van zee
  • Terras
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Appartamento dei Merletti is een uniek appartement te koop in het pittoreske stadje Offida, bekend om zijn kantenklossen. Dit prachtig gerenoveerde appartement biedt een prachtig uitzicht op het Marchigiaanse platteland vanaf een toplocatie op de bovenste verdieping van een elegant palazzo.

Het interieur beschikt over een royale woon- en keukenruimte die uitkomt op een gezellig op het zuiden gericht terras, wat een prettig toevluchtsoord biedt boven het levendige stadje. Het terras heeft een fantastisch uitzicht op het omliggende landschap, van de Adriatische Zee tot de Apennijnen, door glooiende heuvels bezaaid met wijngaarden, zonnebloemen, olijfbomen en graanvelden. Een veelzijdige studioruimte kan extra accommodatie bieden, naast een goed ingerichte badkamer en een hoofdslaapkamer die baadt in natuurlijk licht van een dakraam. Ook aan de praktische kant is gedacht met een bijkeuken met gootsteen, opbergruimte en wasmachine. Het appartement heeft airconditioning.

De locatie van het appartement is ideaal om de lokale cultuur te ervaren, gelegen aan de hoofdweg naar het beroemde hoofdplein van Offida en grenzend aan het Kantenklos-museum, een bewijs van de ambachtelijke erfenis van de stad. Met een bewezen geschiedenis van vakantieverhuur biedt dit pand een uitstekende kans voor degenen die op zoek zijn naar een woning met een dubbel doel die zowel als een persoonlijk toevluchtsoord als een winstgevende huurinvestering kan dienen.

Appartamento dei Merletti ligt ook op slechts 20 minuten rijden van de populaire badplaats Grottamare.

Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van een palazzo van drie verdiepingen en er is geen lift.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

160 m2 170 m2 Ref. 6518

Appartement/In borgo
Prachtig appartement op de begane grond van een voormalig klooster, met 2 slaapkamers en gezamenlijk zwembad

€ 315.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

Hetzelfde type woning

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

In dezelfde prijsklasse

140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000
219 m2 300 m2 Ref. 6506

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras

€ 149.000