Pesaro

Le Marche

350 m2 7700 m2 6 4 Ref. 5940 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Langs een zeer rustig boomrijk landweggetje ligt deze villa uit 1990 op 20 minuten vanaf het centrum van Pesaro (uitgeroepen tot Culturele Hoofdstad van Italië 2024) en de Adriatische kust. De prachtige tuin rondom het huis biedt veel privacy. Het huis bestaat uit twee verdiepingen, binnen en buiten met elkaar verbonden. Er zijn verschillende terrassen om te genieten van de rust, een drankje en een maaltijd buiten.

Op de hoofdverdieping, begane grond, is er een woonkamer met een grote houtgestookte openhaard in het midden, een keuken, twee badkamers, vier tweepersoonsslaapkamers, een groot panoramisch terras en een loggia die aansluit op de tuin, met een totaaloppervlak van 170 m². 

de eerste verdieping onder de begane grond bevindt zich een kelder/taverne met een houtgestookte open haard, een keuken, twee badkamers en andere ruimtes met een totaaloppervlak van 170 m², aansluitend is er een portico. Van buitenaf toegankelijk is een technische ruimte, stookruimte.

Centrale verwarming met radiatoren (LPG) op de eerste verdieping en een gemengd systeem met airconditioning op de eerste verdieping.

In de mooi aangelegde tuin van 2500 m², met voldoende parkeergelegenheid, ligt een groot bovengronds zwembad (10,5 x 5 x 1,32 m) van hoge kwaliteit en een grote garage van 60 m².

Het geheel wordt gecompleteerd door 5200 m² gedeeltelijk vlakke landbouwgrond. Esthetisch gezien zal het huis wat aandacht nodig hebben. 

Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig en functionerend.

Energieklasse: F

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000
225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000
345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000