Pesaro

Le Marche

350 m2 7700 m2 6 4 Ref. 5940 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Langs een zeer rustig boomrijk landweggetje ligt deze villa uit 1990 op 20 minuten vanaf het centrum van Pesaro (uitgeroepen tot Culturele Hoofdstad van Italië 2024) en de Adriatische kust. De prachtige tuin rondom het huis biedt veel privacy. Het huis bestaat uit twee verdiepingen, binnen en buiten met elkaar verbonden. Er zijn verschillende terrassen om te genieten van de rust, een drankje en een maaltijd buiten.

Op de hoofdverdieping, begane grond, is er een woonkamer met een grote houtgestookte openhaard in het midden, een keuken, twee badkamers, vier tweepersoonsslaapkamers, een groot panoramisch terras en een loggia die aansluit op de tuin, met een totaaloppervlak van 170 m². 

de eerste verdieping onder de begane grond bevindt zich een kelder/taverne met een houtgestookte open haard, een keuken, twee badkamers en andere ruimtes met een totaaloppervlak van 170 m², aansluitend is er een portico. Van buitenaf toegankelijk is een technische ruimte, stookruimte.

Centrale verwarming met radiatoren (LPG) op de eerste verdieping en een gemengd systeem met airconditioning op de eerste verdieping.

In de mooi aangelegde tuin van 2500 m², met voldoende parkeergelegenheid, ligt een groot bovengronds zwembad (10,5 x 5 x 1,32 m) van hoge kwaliteit en een grote garage van 60 m².

Het geheel wordt gecompleteerd door 5200 m² gedeeltelijk vlakke landbouwgrond. Esthetisch gezien zal het huis wat aandacht nodig hebben. 

Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig en functionerend.

Energieklasse: F

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

290 m2 35000 m2 Ref. 6527

Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.

€ 425.000
223 m2 3000 m2 Ref. 6526

Villa/Boerenhuis
Casa Allegra is een volledig gerenoveerde landelijke woning in de heuvels van Le Marche, omringd door groen en met veel privacy, comfort en panoramische uitzichten. De woning werd in 2016 gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een aardbevingsbestendige constructie en beschikt over twee slaapkamers, een lichte leefruimte, een fraai aangelegde tuin, een verwarmd zwembad van 9 x 4 meter en toegang tot een privéplek aan de beek. Dankzij vloerverwarming, airconditioning, warmtepomp, zonnepanelen en een gashaard is de woning geschikt voor comfortabel wonen in alle seizoenen.

€ 390.000

Hetzelfde type woning

200 m2 1000 m2 Ref. 6531

Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.

€ 340.000
236 m2 1467 m2 Ref. 6529

Villa/Boerenhuis
Exclusieve ecologische stazzo met zwembad en olijfgaard op een toplocatie tussen Olbia, San Pantaleo, Porto Cervo en Porto Rotondo. De eigendom bestaat uit een hoofdwoning en een aangrenzend bijgebouw, omgeven door circa 160 geïrrigeerde olijfbomen en het karakteristieke Gallurese landschap. Dankzij de energiezuinige bouw, hoogwaardige afwerking en uitstekende privacy vormt dit een ideale woning voor permanent verblijf, vakantiegebruik of investering. Op slechts twintig minuten van de internationale luchthaven en ferryhaven van Olbia en nabij meer dan dertig stranden, jachthavens, golfbanen en alle voorzieningen die Noord-Sardinië zo geliefd maken.

€ 1.080.000

In dezelfde prijsklasse

345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000