Ripatransone

Le Marche

280 m2 3000 m2 4 3 Ref. 5912 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van meer
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Status: Beschikbaar

Casa Tintura is een boerderij in renovatie die een unieke kans biedt voor diegenen die zich willen onderdompelen in de rustieke charme van het Italiaanse platteland. Genesteld in de glooiende heuvels van de regio Marche, biedt deze accommodatie een serene ontsnapping met een adembenemend panoramisch uitzicht. De uitgestrekte privétuin van 3000 m2 die het pand omringt, is een leeg canvas, wachtend op de nieuwe eigenaar om deze te cultiveren en om te vormen tot een persoonlijke oase.

De structuur zelf, die ongeveer 280 m² beslaat, is een bewijs van traditioneel vakmanschap, met zijn dragende structuur, buitenmuren en interne trap die al op hun plaats zitten. Het gebruik van gevelstenen en kastanjehouten balken voor de zolders draagt bij aan de authentieke uitstraling van de boerderij en belooft duurzaamheid en esthetische aantrekkingskracht. De indeling met drie niveaus omvat een begane grond en eerste verdieping, elk ongeveer 113 m2, en een zolderruimte op de tweede verdieping van ongeveer 55 m2, die voldoende ruimte biedt voor maatwerk en creativiteit in ontwerp.

Gelegen op slechts 20 minuten van de azuurblauwe wateren van Grottammare en op een steenworp afstand van de historische allure van het centrum van Ripatransone, is de boerderij ideaal gelegen voor zowel rust als gemak. Het potentieel voor dit pand is enorm, of u nu een gezinswoning, een vakantieverblijf of een bed & breakfast voor ogen heeft waar gasten de idyllische Italiaanse levensstijl kunnen ervaren.

De woning wordt volledig gerenoveerd en instapklaar verkocht, zodat de nieuwe eigenaar deze direct kan inrichten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

325 m2 2500 m2 Ref. 6522

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.

€ 615.000
200 m2 Ref. 6521

Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.

€ 399.999

Hetzelfde type woning

100 m2 7500 m2 Ref. 6523

Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee. 

€ 190.000
325 m2 2500 m2 Ref. 6522

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.

€ 615.000

In dezelfde prijsklasse

345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000