Sassoferrato

Le Marche

• Verkocht
240 m2 370 m2 3 2 Ref. 6066 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 45 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Open Haard
  • Status: Verkocht
  • Energieklasse: G

Geheel gerenoveerde vrijstaande woning, oorspronkelijk een watermolen uit het jaar 1775, bestaande uit 2 onafhankelijke woonlagen, een heerlijk terras, balkon, fijne tuin en berging. Het geheel grenst aan een riviertje. 

Begane grond: woonkamer, slaapkamer, badkamer, terras en berging - Eerste verdieping: woonkeuken, 2 slaapkamers, badkamer en groot terras - grot onder het huis.  

In de heerlijke tuin (370 m²) is een opzetzwembad aanwezig en een pergola, en kan er genoten worden van de rust en een prachtig uitzicht richting de bergen. 

Het huis wordt momenteel verwarmd door een openhaard en 2 pelletkachels, maar radiatoren zijn aanwezig en kunnen desgewenst worden aangesloten op een ander (nieuw te installeren) verwarmingssysteem. Kozijnen en luiken van hout in zeer goede conditie, ramen van dubbel glas. 

Het huis wordt verkocht met de gehele inboedel, inclusief al het (tuin)gereedschap.  

Aanwezig en werkend: aansluiting water, elektra, septic tank, vaste telefoonlijn, satelliet tv.  

Dichtsbijzijnde voorzieningen (winkels, restaurants, bank, apotheek, ziekenhuis) in Sassoferrato (5 km) en Pergola (7 km).  

Afstand Adriatische kust: 45 km, Grotte di Frasassi: 20 km, Monte Catria: 33 km. 

Afstand dichtsbijzijnde luchthavens: Falconara, Ancona: 60km, Perugia: 68 km. 

Op aanvraag is een video van het onroerend goed beschikbaar. 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000
290 m2 35000 m2 Ref. 6527

Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.

€ 425.000

Hetzelfde type woning

450 m2 70000 m2 Ref. 6535

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.

€ 750.000
161 m2 3000 m2 Ref. 6534

Villa/Boerenhuis
Op een panoramische locatie in het hart van de Valle d’Itria, tussen Martina Franca en Alberobello, bevindt zich deze karaktervolle natuurstenen boerenwoning uit 1900 met een schitterend uitzicht over het omliggende landschap. De woning van circa 161 m² beschikt over een ruime woonkamer met open haard, een entree, een badkamer en vier slaapkamers. Authentieke elementen, zoals de originele chianche-vloeren, zijn bewaard gebleven. Verder omvat het eigendom een garage van 47 m², een opslagruimte van 82 m² en een perceel van ongeveer 3.000 m². Het pand verkeert in goede structurele staat, maar dient gedeeltelijk gerenoveerd te worden. Een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek Apulië op een strategische locatie nabij Alberobello, Locorotondo en de mooiste bezienswaardigheden van de regio.

€ 220.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 7500 m2 Ref. 6523

Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee. 

€ 178.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000