Villa gelegen in een groene woonwijk, met uniek panorama van natuur en zee en uitzicht op het eiland Gallinara. Deze vrijstaande villa op twee niveaus is omgeven door een beplante mediterrane tuin van ongeveer 1.500 m2 en een klein zwembad.
De villa bestaat uit twee aparte, onafhankelijke, maar communicerende appartementen met lift, beide gerenoveerd in 2007 in uitstekende interne staat: op de eerste verdieping de hoofdwoning, met drie terrassen met uitzicht op zee, bestaat uit een grote, lichte woonkamer, keuken, twee slaapkamers en badkamer; op de zolderverdieping de tweede woning met twee terrassen ook met uitzicht op zee, bestaande uit een woonkamer met uitzicht op een terras op de eerste verdieping, kitchenette, slaapkamer en badkamer. Barbecueplaats en overdekte parkeerplaatsen.
Een mediterrane oase tussen olijfbomen, palmbomen, met een uniek uitzicht op zee, gelegen op de eerste heuvel en op slechts een kilometer van de stranden en het dorp.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Er is keuze uit een- en tweekamerappartementen en vrijstaande huizen, prijzen variërend van €300.000 tot €450.000. Alle woningen worden gebouwd met een zeer hoog afwerkingsniveau, diverse designelementen en energielabel A+. De natuurstenen gebouwen worden prachtig geïntegreerd in de groene omgeving. Faciliteiten zoals een spa met Finse sauna whirlpool en Turks stoombad, zwembad, loungeterras en zonneterras maken deel uit van dit kleinschalige luxe appartementencomplex.
Appartement/In borgo
Twee-,drie en vierkamerappartementen in een 19e eeuws bakstenen gebouw (een voormalige steenfabriek) dat momenteel wordt herontwikkeld tot luxe appartementencomplex aan de rand van een dorpje ligt op slechts 5 minuten van Alassio een van de meest gerenommeerde Italiaanse badplaatsen. De nog beschikbare appartementen variërend van 48 tot 88 m2 liggen in de prijsrange van € 200.000,- tot € 300.000,-. Plattegronden van de diverse types kunt u bij ons opvragen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop: een antieke kleine masseria op twee verdiepingen met een olijfgaard van 2,5 hectare. Er is een vergunning voor de bouw van een zwembad. De masseria ligt op slechts 2,5 km afstand van San Michele Salentino, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Uitstekende mogelijkheid om een groot vakantiehuis te creëren voor eigen gebruik, maar ook interessant als toeristische accommodatie. Geweldige investering.
Villa/Boerenhuis
Prestigieuze villa met zeezicht op fantastische lokatie nabij Fano
Villa/Boerenhuis
Villa met prachtig uitzicht over de vallei, de bergen en de zee. Bij de bouw van Casa del Poëta in 2011 is natuursteen uit de omgeving gebruikt. Wat de villa zo bijzonder maakt zijn de vele gezellige terrassen rond en boven het huis, elk met een uniek uitzicht en prachtig tuinmeubilai