Alassio

Liguria

220 m2 1500 m2 3 2 Ref. 5683 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa gelegen in een groene woonwijk, met uniek panorama van natuur en zee en uitzicht op het eiland Gallinara. Deze vrijstaande villa op twee niveaus is omgeven door een beplante mediterrane tuin van ongeveer 1.500 m2 en een klein zwembad.

De villa bestaat uit twee aparte, onafhankelijke, maar communicerende appartementen met lift, beide gerenoveerd in 2007 in uitstekende interne staat: op de eerste verdieping de hoofdwoning, met drie terrassen met uitzicht op zee, bestaat uit een grote, lichte woonkamer, keuken, twee slaapkamers en badkamer; op de zolderverdieping de tweede woning met twee terrassen ook met uitzicht op zee, bestaande uit een woonkamer met uitzicht op een terras op de eerste verdieping, kitchenette, slaapkamer en badkamer. Barbecueplaats en overdekte parkeerplaatsen.

Een mediterrane oase tussen olijfbomen, palmbomen, met een uniek uitzicht op zee, gelegen op de eerste heuvel en op slechts een kilometer van de stranden en het dorp.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

180 m2 500 m2 Ref. 6483

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 180 m² met tuin van 500 m² en panoramisch terras van ca. 56 m². Bestaat uit ruime woonkamer met zeezicht, 4 slaapkamers, 3 badkamers, keuken, wasruimte, veranda en terrassen met Trani-steen. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen en luxe afwerking. Exclusieve ligging op korte afstand van zee, ideaal als luxe residentie of vakantiehuis.

€ 870.000
161 m2 2660 m2 Ref. 6482

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 161 m² met een perceel van 2.660 m², ruime binnenplaats en bijgebouw met kelder en houtoven. De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers, twee badkamers, wasruimte, veranda’s en garage. Recent gerenoveerd, in uitstekende staat en met mogelijkheid om extra kamers te creëren. Ideaal als privéwoning of vakantiehuis, op slechts 2 km van Ceglie Messapica en dichtbij belangrijke centra en voorzieningen.

€ 350.000

In dezelfde prijsklasse

204 m2 1000 m2 Ref. 6432

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan “La Casa della Vigna”, een nieuw gebouwde villa gelegen op de heuvels van Meina, in een panoramische ligging die rust en veel licht biedt, met een betoverend uitzicht op het Lago Maggiore. De omgeving is ideaal voor wie privacy en direct contact met de natuur zoekt, met grond die geschikt is voor de teelt van wijnstokken en fruitbomen, terwijl lokale voorzieningen toch gemakkelijk bereikbaar zijn. Het architectonisch ontwerp van de villa hanteert een moderne en strakke vormen, gekenmerkt door eenvoudige volumes en grote raampartijen die het natuurlijke licht overvloedig binnenlaten.

€ 1.280.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000