Dit is een van de laatste authentieke en nog perfect intacte olijfmolens in de hele vallei van de rivier de Armea en waarschijnlijk daarbuiten. Verdeeld over drie verdiepingen voor een totaal van ongeveer 200 m² heeft het momenteel vijf kamers, maar deze kunnen gemakkelijk worden opgedeeld in meer. Het gebouw, geheel opgetrokken uit zichtbare stenen. Het ligt aan de rechteroever van de rivier en is bereikbaar met elk type auto, een zeldzaam gemak in het middeleeuwse stadje Ceriana. Het pand heeft een kleine tuin waarin een parkeerplaats kan worden gemaakt. Naast de molen is er genoeg ruimte om een aantrekkelijk privéterras aan de rivier te bouwen. Net onder de molen ligt een mooie en rustige waterpoel om te zwemmen. Het dak is net vervangen en de dragende muren zijn versterkt. Het interne werk hangt af van waar het gebouw voor gebruikt gaat worden. Het gebouw heeft een enorm potentieel en zou kunnen worden omgetoverd tot een buitengewoon huis, een kunstatelier of zelfs een bedrijf, zoals een prachtig restaurant aan de rivier. Een zeldzame kans die u niet mag missen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia
Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.